Lazurowe Wybrzeże Twoim nowym miejscem…

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

121013.lazurowe.wybrzeze.01.314x235Mamy przyjemność poinformować Cię o uroczystym otwarciu oficjalnego profilu informacyjnego Lazurowego Wybrzeża w Polsce.

Ten niezwykle czarujący region rozciąga się od granicy włoskiej poprzez Monaco Monte-Carlo, Nice, Antibes i Cannes, a kończy aż na Saint Tropez.

Lazurowe Wybrzeże jest nie tylko naszym miejscem zamieszkania, życia i tworzenia, ale przede wszystkim naszą inspirującą pasją, z którą chcemy się z Tobą podzielić i odkrywać ją wspólnie każdego dnia.

Dzięki naszemu profilowi stworzonemu wyłącznie w języku polskim będziecie mogli się dowiedzieć najważniejszych wiadomości z dziedziny: turystyki, kultury, usług, nieruchomości, gastronomi, wypoczynku, rozrywki, biznesu, inwestycji oraz wydarzeń dnia codziennego.

Niezależnie czy planujesz wyjechać tylko na urocze wakacje, posmakować kuchni Prowansji, zrobić zakupy u światowych kreatorów mody, nabyć Twój pierwszy apartament na Cote d’Azur, zorganizować konferencję, czy poznać historię i kulturę regionu, z pewnością znajdziesz tu interesujące Cię informacje.

A już teraz zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony profilowej i zostania naszym uprzywilejowanym fanem pod adresem: www.facebook.com/twoje.lazurowe.wybrzeze