Konferencja nt. rynków wschodzących

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

mlodzi.biznesmeni.01.400x267Już tylko 2 miesiące pozostały do momentu, w którym odbędzie się konferencja poświęcona perspektywom inwestycyjnym rynków wschodzących organizowana przez Puls Biznesu wspólnie z CFA Society Poland.

Agencja Fedor Consulting, jako partner wspierający tego przedsięwzięcia ma przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w tym wydarzeniu, które dla polskiego rynku kapitałowego może stanowić ciekawe miejsce zarówno do wymiany poglądów jak i do zapoznania się z opiniami osób, które z rynkami wschodzącymi mają do czynienia, na co dzień. Przy okazji będziemy również wspólnie świętować dziesięciolecie stowarzyszenia w Polsce.

Gościem specjalnym konferencji będzie David Stockman, szef Biura Budżetu w gabinecie Ronalda Reagana, który wygłosi wykład na temat polityki monetarnej.

Od kilku miesięcy obserwujemy coraz większe zainteresowanie rynkami wschodzącymi, zarówno ze strony klientów krajowych instytucji finansowych – banków, ubezpieczycieli czy towarzystw inwestycyjnych, jak i samych instytucji finansowych. Polski rynek kapitałowy, w co raz większym stopniu uczestniczy w postępującym procesie globalizacji, a portfele inwestycyjne klientów polskich instytucji finansowych w coraz większym stopniu dywersyfikowane są właśnie o inwestycje zagraniczne, co udokumentowane zostało w ostatnim raporcie firmy Analizy Online nt. wielkości aktywów zagranicznych funduszy inwestycyjnych.

Wychodząc naprzeciw ww. zainteresowaniu oraz biorąc pod uwagę fakt, że to właśnie rynki wschodzące w coraz większym stopniu odpowiadają za rozwój światowej gospodarki postanowiliśmy zorganizować konferencję, która umożliwi zapoznanie się z najnowszymi trendami dotyczącymi zarówno poszczególnych rynków wschodzących jak i konkretnych strategii inwestycyjnych. Będzie to o tyle łatwiejsze, że podczas paneli dyskusyjnych w ramach ww. konferencji nasi goście, wybitni ekonomiści i szefowie instytucji finansowych, jak i przedstawiciele największych firm inwestycyjnych w Polsce debatować będą nad strategiami inwestowania na rynkach wschodzących oraz omówią szanse, wskażą zagrożenia, przedstawią perspektywy rozwoju rynków, uważanych za najatrakcyjniejsze. Całodniową konferencję zakończy wieczorny koktajl, będący znakomitą okazją do nawiązywania kontaktów i wymiany doświadczeń.

Więcej informacji w tym szczegółowy program konferencji dostępne są pod adresem http://konferencje.pb.pl/konferencja/827,inwestowanie-na-rynkach-wschodzacych-w-okresie-niskich-stop-procentowych i http://konferencje.pb.pl

Źródło: CFA Society Poland