Jak oszczędzać w księgowości?

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

obliczenia.laptop.250xOdliczenie 60% podatku VAT od paliwa nabytego do samochodów osobowych, opodatkowanie próbek, premie wypłacone w 2012 r. kosztem 2011 czy ulga za złe długi - to tylko niektóre rozwiązania omówione w czasie śniadania biznesowego zorganizowanego przez ekspertów firmy Accace.

W czasie spotkania Katarzyna Kopaczewska, outsourcing manager i Radomir Graj, head of tax podpowiadali dyrektorom finansowym i głównym księgowym, co można zrobić, by obniżyć wydatki związane z funkcjonowaniem firmy. Eksperci Accace radzili, w jaki sposób zmniejszyć obciążenie podatkowe, stosując najnowsze orzecznictwo sądowe i interpretacje podatkowe, a także co zrobić, by usprawnić procesy księgowe w przedsiębiorstwach.

Business Breakfast to cykl spotkań merytorycznych organizowanych przez firmę Accace, przeznaczonych dla dyrektorów finansowych, managementu, głównych księgowych i konsultantów podatkowych. Pierwsze spotkanie odbyło się 17 listopada 2011 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie. Kolejne śniadanie biznesowe zostało zaplanowane na styczeń 2012 r.

Źródło: www.accace.com