ITCARD rozszerza działalność o wydawnictwo kart dla podmiotów fintech jako strategiczny Partner Visa w programie Fintech in a box

ITCARD rozszerza działalność o wydawnictwo kart dla podmiotów fintech jako strategiczny Partner Visa w programie Fintech in a box
Fot. stock.adobe.com /number1411
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Od 10 lat ITCARD uczestniczy w rozwoju płatności w Polsce świadcząc kompleksowe usługi związane z obsługą bankomatów, terminali płatniczych, wydawnictwa kart, autoryzacji 3dsecure, płatności online oraz aplikacji mobilnych. W 2020 roku przetworzył i rozliczył transakcje na łączną kwotę niemal 200 miliardów złotych.

Mając na uwadze bezpieczeństwo, innowacyjność oraz elastyczność oferowanych rozwiązań i usług, organizacja Visa wybrała ITCARD jako partnera do współpracy przy programie „Fintech in a box”.

Firmy z branży fintech poszukują kompleksowych i innowacyjnych produktów oraz nowoczesnej obsługi w zakresie wydawnictwa kart płatniczych

ITCARD spełnia globalne standardy organizacji płatniczych przy zapewnieniu zgodności oferowanych i wdrażanych rozwiązań z lokalnymi regulacjami. Wszystko to z myślą o zachodzącym procesie cyfryzacji płatności, który przyspieszył w ciągu ostatniego roku.

Czytaj także: Nauka i edukacja ekonomiczna | WIEDZA A PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ| Edukacja finansowa potrzebna bardziej niż kiedykolwiek

Nowoczesne rozwiązania dla fintechów

‒ Wraz z nadejściem pandemii COVID-19 obserwujemy zmiany zachodzące na rynku. Zwiększył się apetyt firm fintech na nowoczesne rozwiązania płatnicze, które Grupa ITCARD wraz z Visa ma do zaoferowania. Firmy z branży fintech poszukują kompleksowych i innowacyjnych produktów oraz nowoczesnej obsługi w zakresie wydawnictwa kart płatniczych, zintegrowanych z ich rozwiązaniami.

Jedynie wiarygodny i posiadający odpowiednie doświadczenie partner może zagwarantować sprawne wdrożenie i bezpieczeństwo obsługi. Dlatego tak cenne jest nasze partnerstwo z Visa i uczestnictwo w Programie ‒ powiedział Jarosław Chrzanowski, Prezes ITCARD.

Wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, zaplecze informatyczne i systemowe, jak również kultura organizacyjna sprawiają, że ITCARD jest liderem usług outsourcingowych, obsługując czołowe instytucje z sektora finansowego.

Jedynie wiarygodny i posiadający odpowiednie doświadczenie partner może zagwarantować sprawne wdrożenie i bezpieczeństwo obsługi

Jako strategiczny Partner Visa realizuje kompleksowe wdrożenia i obsługę end-to-end w ramach wydawnictwa i obsługi kart płatniczych.

Czytaj także: Raport: Horyzonty Bankowości 2021 | CYFRYZACJA – VISA | Czy płacenie w internecie może być równie wygodne jak zbliżeniowe?

Principal Member dla wydawnictwa kart

Visa do programu „Fintech in a box” zaprosiła ITCARD, aby szybko i sprawnie uruchomić wydawnictwo i obsługę kart Visa dla branży fintech. Grupa ITCARD uczestniczy w programie Visa jako licencjonowany Principal Member dla wydawnictwa kart.

Popularność i popyt na płatności cyfrowe oraz na zdalne korzystanie z usług finansowych znacząco zwiększyły się za sprawą pandemii

Dodatkowo zapewnia także możliwość skorzystania z zasobów, doświadczenia i wiedzy jakie posiada, umożliwiając firmom z branży fintech szybkie wdrożenie kompleksowego wydawnictwa i obsługi kart dopasowanego do ich wymagań i pomysłu biznesowego.

– Popularność i popyt na płatności cyfrowe oraz na zdalne korzystanie z usług finansowych znacząco zwiększyły się za sprawą pandemii, która przyspieszyła zmiany w preferencjach konsumentów[1].

To oznacza, że wielu naszych partnerów z sektora fintech poszukuje dziś sposobów na szybki rozwój ich ofert w tym obszarze. Współpraca z nami umożliwi im tworzenie jednych z najbardziej innowacyjnych rozwiązań cyfrowych dzięki sumie rynkowych doświadczeń ITCARD i Visa – skomentował Adrian Kurowski, dyrektor Visa w Polsce.


[1] The Visa Back to Business Study 2021

Źródło: ITCARD