GBS Bank wprowadza opłatomaty

GBS Bank wprowadza opłatomaty
Źródło: GBS Bank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W oddziałach Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Barlinku jest już sześć opłatomatów, poinformował Bank.

Opłatomat to interaktywne urządzenie umożliwiające sprawne dokonywanie wszelkiego rodzaju opłat ­bez konieczności stania w kolejce do kasy banku.

Urządzenie posiada czytelny, intuicyjny interfejs, który prowadzi nas krok po kroku do celu, czyli samodzielnego dokonania opłaty.

Czytaj także: Dlaczego wpłatomaty są atrakcyjne dla banków spółdzielczych i ich klientów?

Do czego służy opłatomat?

Za jego pomocą można płacić bezgotówkowo za produkty i usługi. Umożliwia on opłacanie podatków, wnoszenie opłat za wydanie dokumentów w urzędach, regulowanie rachunków za prąd, gaz czy mieszkanie w spółdzielniach.

Stanowi również urządzenie informacyjne, które umożliwia pozyskanie szczegółów dotyczących aktualnej oferty Banku. Wszystko to dostępne jest dla każdego, kto chce skorzystać z usług banku, ale nie chce czekać w kolejkach.

Czytaj także: Bankowość mobilna zmienia oblicze banków spółdzielczych

Gdzie można skorzystać z opłatomatu?

Już dziś opłatomaty dostępne są w oddziałach GBS Banku w Barlinku, Myśliborzu, Dębnie, Pełczycach, Witnicy i Kostrzynie nad Odrą.

Kolejne przybędą wkrótce również do innych obsługiwanych przez Bank miejscowości – Bierzwnika, Bogdańca, Gorzowa Wlkp., Krzeszyc, Słońska, Stargardu i Szczecina.

Czytaj także: Czy banki spółdzielcze są gotowe na cyfrowe oczekiwania klientów? Druga część Konwentu na rzecz Współpracy i Rozwoju Polskiej Bankowości Spółdzielczej

Źródło: Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku / GBS Bank w Barlinku