„Gazela Biznesu” jest u Siebie. BPS Leasing i Faktoring współpracuje z Liderem Rynku!

„Gazela Biznesu” jest u Siebie. BPS Leasing i Faktoring współpracuje z Liderem Rynku!
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Jak współpracować i tworzyć partnerskie relacje, to tylko z najlepszymi! Miło nam poinformować, że wieloletni partner BPS Leasing i Faktoring ‒ Europejskie Centrum Remarketingu zajął 1. miejsce w Polsce w tegorocznym rankingu "Gazele Biznesu", sporządzanym rokrocznie przez dziennik "Puls Biznesu", poinformował w komunikacie prasowym BPS Leasing i Faktoring.

Gazela Biznesu dla Partnera BPS Leasing i Faktoring

Nagroda ta, przyznawana nieprzerwanie od 2000 roku, to najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla rynku MŚP w naszym kraju. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach, czyli wynikach finansowych, a doceniane są w nim najdynamiczniej rozwijające się firmy.

W obecnej, 22. edycji rankingu, pod uwagę brane były wyniki osiągnięte w trudnym okresie trwającej pandemii.

Gazele biznesu, BPS Leasing i Faktoring
Źródło: BPS Leasing i Faktoring

Gazelą Biznesu zostaje firma, która szybko się rozwija, posiada uznaną markę, jest transparentna i przede wszystkim ta, której można zaufać. To jest także dowód przynależności firmy do elity MŚP.

Współpraca liderów branży

Od początku priorytetem BPS Leasing i Faktoring jest zacieśnianie relacji z firmami, które stawiają na ciągły rozwój, zaś swoją działalnością potwierdzają miano godnych partnerów biznesowych. Dlatego pojawienie się Europejskiego Centrum Remarketingu, właściciela marki Poleasingowe.pl, na szczycie tegorocznego zestawienia „Gazel Biznesu” nie dziwi nas i potwierdza naszą opinię o tej firmie.

Nasza ugruntowana opinia o Europejskim Centrum Remarketingu wywodzi się  z wieloletniej współpracy w zakresie finansowania przedmiotów poleasingowych dwóch wiodących na rynku podmiotów, które po raz kolejny zdobywają uznanie branży i fachowców.

Dodatkowo podkreślenia wymaga, że obie firmy współpracują również na bazie stricte leasingowej, tzn. BPS Leasing i Faktoring leasinguje Europejskiemu Centrum Remarketingu floty wybranych pojazdów poleasingowych.

Przypomnijmy, że BPS Leasing i Faktoring zdobyło wyróżnienie „Perły Polskiego Leasingu” za rok 2021, przyznawane rokrocznie przez „Gazetę Finansową”. Nagroda to wyraz uznania dla Spółki w związku z dynamicznym wzrostem sprzedaży leasingu oraz wprowadzeniem innowacyjnych rozwiązań biznesowych, uwzględniających przede wszystkim potrzeby Klientów w okresie pandemii oraz wspierających ich na bieżąco w prowadzonej działalności gospodarczej.

Zdobycie wyżej wymienionych wyróżnień potwierdza, że zarówno BPS Leasing i Faktoring, jak i Europejskie Centrum Remarketingu są rzetelnymi podmiotami na rynku, i że są wzajemnie i dobrze uzupełniającymi się partnerami biznesowymi, którzy pomimo koronakryzysu dają poczucie bezpieczeństwa w prowadzeniu wspólnych projektów.

Jeszcze raz gratulujemy partnerowi BPS Leasing i Faktoring zdobycia 1. miejsca w tegorocznym rankingu „Gazele Biznesu”. Jesteśmy dumni, że liderzy rynku mogą ze sobą współpracować, świadcząc Klientom usługi na najwyższym poziomie!

Wszystkich zainteresowanych ofertą finansowania leasingiem lub faktoringiem w Grupie BPS prosimy o kontakt za pośrednictwem strony: www.BPSLeasing.pl/kontakt.

Źródło: aleBank.pl