Francuskie śniadanie na Św. Stanisława 6

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

150415.inwestycja.sw.stanislawa.6.01.400xNie chlebem i solą, ale croissantem i kawą przywita wszystkich odwiedzających warszawski deweloper TYNKBUD1 podczas dnia otwartego inwestycji Św. Stanisława 6. Spotkanie będzie się odbywało w atmosferze francuskiego śniadania. Goście będą mieli okazję obejrzeć lokale i porozmawiać z ekspertami.

Dzień otwarty będzie miał miejsce 18 kwietnia 2015 roku. Przedstawiciele TYNKBUD1 będą czekać na odwiedzających pomiędzy godziną 9.00 a 16.00.

Warto się dowiedzieć
Spotkanie będzie idealną okazją do rozmowy z kadrą techniczną budowy i zapytanie o interesujące nas szczegóły. Ponadto w dniu otwartym uczestniczyć będzie także architekt wnętrz, który odpowie na pytania z zakresu optymalnego urządzenia naszego wymarzonego „M”. Na gości czekać będą także doradcy kredytowi, którzy wyjaśnią wątpliwości związane z finansowaniem zakupu inwestycji. Odwiedzający mogą także liczyć na promocyjne ceny garaży i komórek lokatorskich.

Własne „M” na Woli
Inwestycja Św. Stanisława 6 to kameralny, siedmiokondygnacyjny budynek, w którego skład wchodzi 48 mieszkań 1, 2 i 3-pokojowych o powierzchni od 33 do 78 m2. Apartamentowiec wyposażony został w strefę Wi-Fi w holu wejściowym, zbiorczą antenę satelitarną umożliwiającą odbiór sygnału telewizyjnego wysokiej jakości czy instalację pozwalającą korzystać z najlepszych jakościowo usług teleinformatycznych. Łatwy dojazd do centrum, bliskość terenów zielonych i odpowiednia infrastruktura w postaci licznych sklepików, przychodni i przedszkola to tylko niektóre z licznych zalet inwestycji. Ceny za metr kwadratowy rozpoczynają się od 7400 zł.

Jolanta Nabiałek