Forum Rozwoju Banków Spółdzielczych: banki w erze nowych technologii

Forum Rozwoju Banków Spółdzielczych: banki w erze nowych technologii
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Jak wykorzystać potencjał rozwiązań IT do rozwoju usług finansowych? Jaka jest rola placówek bankowych w nowej, cyfrowej rzeczywistości? Znalezienie odpowiedzi na te pytania ma kluczowe znaczenie dla rodzimych banków spółdzielczych. Już 6 kwietnia br. odbędzie się Forum Rozwoju Banków Spółdzielczych organizowane przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.Tematyka Forum poświęcona będzie bankowości w erze nowych technologii.

Umiejętne wykorzystanie cyfrowych kanałów komunikacji w kontakcie z nowoczesnym klientem, jest dziś niezmiernie ważne. Klient wymaga spójnego dostępu do szybkich i przejrzystych usług oferowanych na dowolnym urządzeniu, z którego korzysta. Jednocześnie, nie rezygnuje z wizyt w oddziale bankowym, od którego oczekuje tego samego standardu usług, a dodatkowo wsparcia profesjonalnego doradcy. Posiadanie dostępu do odpowiednich narzędzi, wspierających obsługę klienta, staje się kolejnym priorytetem dla instytucji finansowych.

Banki spółdzielcze mierzą się z wieloma wyzwaniami zarówno natury technologicznej, jak i prawnej, a nawet socjologicznej. Warunkiem koniecznym dla ich dalszego rozwoju, jest umiejętne poruszanie się w tak złożonej rzeczywistości.

Forum Rozwoju Banków Spółdzielczych będzie poświęcone temu, jak wykorzystać tę nową rzeczywistość w bankowości spółdzielczej. Na konferencji wystąpią m.in.:

Michał Krakowiak, Wiceprezes Zarządu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych, Zbigniew Pomianek, Wiceprezes Zarządu, Asseco Poland, Krzysztof Rosiński, Prezes Zarządu Getin Noble Bank, Arkadiusz Kurasz, Wiceprezes Zarządu Mikołowskiego Banku Spółdzielczego w Mikołowie, Grzegorz Flanz, Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Toruniu, Jacek Domagalski, Członek Zarządu Banku Spółdzielczego w Skierniewicach, a także Sławomir Lachowski, CEO firmy G-Rock.

Forum Rozwoju Banków Spółdzielczych, 6 kwietnia, Hotel Regent w Warszawie.
Więcej informacji na: forumrozwojubs.asseco.com

Asseco Poland S.A.