Europejski Kongres Finansowy 2020 tylko w formule online, 12-14 października

Europejski Kongres Finansowy 2020 tylko w formule online, 12-14 października
Źródło: Twitter EKF
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
‒ Mając na względzie niepokojący wzrost liczby zakażeń koronawirusem na Pomorzu (o 60% ostatniej doby) i w całej Polsce, czujemy się zmuszeni odwołać stacjonarną edycję Europejskiego Kongresu Finansowego ‒ poinformował w nadesłanym komunikacie Leszek Pawłowicz, Koordynator Europejskiego Kongresu Finansowego.

#LeszekPawłowicz: Dopóki nie wygaśnie w Polsce stan ostrej epidemii, planujemy by #EKF prowadzony był w formie hybrydowej, w tym stacjonarnej, lecz zdecentralizowanej #COVID19 @EFCongress

Szanowni Państwo,

9 października przekażemy Państwu informację, które spośród zaplanowanych dyskusji kongresowych odbędą się w dniach 12‒14 października w formule online.

Bardzo przepraszamy wszystkich, których dotyka ta decyzja.

Obligują nas do niej jednak troska o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników Kongresu w świetle niesprzyjających okoliczności przyspieszonego rozwoju epidemii Sars-CoV-2 w ostatnich dniach.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Radzie Programowej EKF oraz wszystkim Partnerom i Patronom EKF za ich wsparcie i zaangażowanie w przygotowanie bardzo interesującego i odpowiadającego na obecne wyzwania programu tegorocznego Kongresu.

Dziękujemy także wszystkim mówcom i panelistom, którzy byli gotowi dzielić się podczas Kongresu swoją wiedzą, doświadczeniem, a także rekomendacjami jak stawiać czoła obecnemu kryzysowi oraz aktywnie przyczyniać się do rozwoju gospodarki.

Dziękujemy też wszystkim zarejestrowanym gościom, którzy pragnęli uczestniczyć w Kongresie i czynnie debatować o drogach do odbudowy stabilności i wartości gospodarki po kryzysie.

Dopóki nie wygaśnie w Polsce stan ostrej epidemii, planujemy by Europejski Kongres Finansowy prowadzony był w formie hybrydowej, w tym stacjonarnej, lecz zdecentralizowanej, tj. rozproszonej co do miejsca i czasu odbywania się debat.

Pozwoli to na przestrzeganie wszelkich aktualnych w danym czasie regulacji sanitarnych i niegromadzenie w tym samym czasie i miejscu nadmiernej liczby uczestników.

O szczegółach tej zmiany poinformujemy Państwa w odrębnym komunikacie.

Z poważaniem,

Leszek Pawłowicz,

Koordynator Europejskiego Kongresu Finansowego.

Źródło: aleBank.pl