Europejski Fundusz Leasingowy po raz kolejny „Perłą Polskiej Gospodarki”

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

efl.20lecie.250xEuropejski Fundusz Leasingowy już po raz kolejny otrzymał tytuł "Perły Polskiej Gospodarki". EFL został doceniony za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz za pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i efektywnych firm w Polsce.

Uroczysta, IX gala wręczenia certyfikatów „Perły Polskiej Gospodarki” odbyła się w poniedziałek 28 listopada w Teatrze Wielkim w Warszawie. Europejski Fundusz Leasingowy otrzymał to wyróżnienie po raz kolejny, w kategorii „Perły Duże”. Tytuł „Perły Polskiej Gospodarki” został przyzywany EFL-owi przez jurorów za konsekwentną realizację polityki i strategii firmy oraz za pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych firm w Polsce.

– Otrzymanie tytułu Perły Polskiej Gospodarki to dla nas ogromne wyróżnienie. Cieszy nas fakt, że konsekwentna realizacja strategii Europejskiego Funduszu Leasingowego została doceniona przez niezależne instytucje. Tytuł ten jest dla tym bardziej waży gdyż w tym roku obchodzimy jubileusz 20-lecia EFL. Co ważne, certyfikat jest uznaniem dla pracy całego naszego zespołu EFL. – powiedział Andrzej Krzemiński, Prezes Europejskiego Funduszu Leasingowego.

Dziewiąta edycja rankingu organizowana jest przez Polish Market wraz z jubileuszem 15-lecia obecności magazynu w Polsce. Wyróżnienia przyznawane są przy współpracy merytorycznej Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN w Polsce. Przy jego tworzeniu ocenie poddano blisko 2 tyś firm. Kategoria „Pereł Dużych” obejmuje badanie firm, których przychody z działalności gospodarczej w ostatnim roku wyniosły co najmniej 100 milionów złotych. Podobniej jak w latach ubiegłych podczas gali przyznano „Perły Honorowe”. W tym roku otrzymał ją Jerzy Buzek, Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, za wiedzę i promocję Polski na świecie.

Źródło: Europejski Fundusz Leasingowy