Efigence wyróżnione w Singapurze za aplikację CA24 Mobile dla Credit Agricole Bank Polska 

Efigence wyróżnione w Singapurze za aplikację CA24 Mobile dla Credit Agricole Bank Polska 
Źródło: Efigence
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Polska firma Efigence, tworząca od lat innowacyjne rozwiązania technologiczne dla wielu sektorów, została doceniona w Singapurze podczas Global BankTech Awards 2023. Tytuł „Najlepszy Dostawca Rozwiązań dla Bankowości Detalicznej” otrzymała za użyteczność i UX/UI design aplikacji CA24 Mobile dla Credit Agricole Bank Polska, poinformowała Firma.

Konkurs Global BankTech Awards, organizowany przez The Digital Banker, uchodzi za jeden z najważniejszych w branży technologii bankowych.

Wyróżnienie dla Efigence podkreśla jednocześnie rosnące uznanie polskiej innowacyjności i ekspertyzy na rynku międzynarodowym oraz stanowi ważny etap w ekspansji firmy za granicą. 

– Współpraca z Credit Agricole Bank Polska przy projektowaniu aplikacji CA24 Mobile była doskonałym doświadczeniem. Wymagający, niezwykle kompetentny i obdarzający zaufaniem klient umożliwił nam zaprezentowanie kompetencji w obszarze aplikacji mobilnych.

Bardzo się cieszymy z nagrody oraz faktu, że pracując z partnerami na naszym rodzimym rynku, tworzymy rozwiązania podziwiane przez jurorów z całego świata – komentuje Andrzej Szewczyk, wiceprezes i dyrektor zarządzający w Efigence.  

Czytaj także: Bank Credit Agricole wprowadza wyszukiwarkę do aplikacji CA24 Mobile

CA24 Mobile – pełna korzyści

Aplikacja „CA24 Mobile – pełna korzyści” stanowi wzór doskonałości w dziedzinie bankowości mobilnej w Polsce, na który inne instytucje finansowe powinny zwrócić szczególną uwagę.

Unikalny interfejs użytkownika, innowacyjne elementy nawigacji oraz możliwość zdalnego otwarcia konta z wykorzystaniem biometrii to tylko niektóre z jej wyróżniających się cech.

Niedawno aplikacja została także wzbogacona o moduł Global Search EFI4, który ułatwia wyszukiwanie informacji i czyni ją jeszcze bardziej intuicyjną i funkcjonalną. 

Czytaj także: Bankowość i Finanse | Innergo | Credit Agricole | W 100% cyfrowy, ale także w 100% ludzki

Nagroda Global BankTech Awards 2023

– Współpraca z Efigence była owocna od samego początku. Wspólnie stworzyliśmy silny zespół, który wypracował wyjątkową warstwę UX/UI aplikacji. Bardzo doceniam to, że Efigence zawsze rozumiało, nawet wyprzedzało nasze potrzeby.

Cieszę się, że efekty naszej współpracy zostały globalnie docenione – dodaje Katarzyna Tomczyk-Czykier, Tribe Owner Channel Excellence and Omnichannel Orchestration/Seamless Daily Banking w Credit Agricole Bank Polska.  

Gala wręczenia nagród Global BankTech Awards 2023 miała miejsce 7 września ‘23 w Singapurze. Uroczystość zgromadziła przedstawicieli czołowych firm technologicznych oraz banków z różnych zakątków świata, podkreślając znaczenie i prestiż wydarzenia w branży bankowej.  

Czytaj także: BankTech 2023: rozwój technologiczny – cyberbezpieczeństwo – klient – bank

Efigence Nagroda Global BankTech Awards 2023
Źródło: Efigence