Credit Agricole z 8% Lokatą Powitalną dla nowych klientów

Credit Agricole z 8% Lokatą Powitalną dla nowych klientów
Fot. stock.adobe.com / Andrii Yalanskyi
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Credit Agricole wraca z ofertą Lokaty Powitalnej z podwyższonym oprocentowaniem. Już od dzisiaj (1.03.2024) klienci, którzy otworzą konto w Credit Agricole mogą skorzystać ze specjalnej oferty i założyć lokatę na 8 proc. Promocja potrwa do 29 marca ’24 – poinformował Bank.

Od 1 marca ‘24  klienci, którzy otworzą w Credit Agricole jedno z kont: Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie VIP lub Konto dla Ciebie MOVE! będą mogli skorzystać z promocyjnej oferty 180-dniowej Lokaty Powitalnej na 8 proc.

Wystarczy, że przez cały czas trwania lokaty utrzymają zgodę na oferty marketingowe oraz w każdym pełnym miesiącu trwania lokaty: przynajmniej raz zalogują się do aplikacji CA24 Mobile i co najmniej dziesięć razy zapłacą BLIKIEM lub kartą do konta.

Czytaj także: Nadchodzą obniżki stóp procentowych

Credit Agricole zachęca do oszczędzania

– Chcemy zachęcić klientów do aktywnego zarządzania swoimi oszczędnościami, dlatego wychodzimy z ofertą, która wyróżnia się na rynku i pozwala wypracować konkretny zysk – mówi Hanna Niemiec-Kłak, manager Zespołu Produktów Oszczędnościowych.

Można otworzyć tylko jedną lokatę w ciągu 14 dni po otwarciu konta – w placówce Banku lub w aplikacji CA24 Mobile. Na lokatę można wpłacić od 1 tys. do 25 tys. złotych.

Z oferty nie mogą korzystać klienci, którzy nie mieli konta osobistego w Credit Agricole w ostatnich dwóch latach.

Czytaj także: Bankowość i Finanse | Obligacje | Rośnie nowy konkurent dla depozytów

Źródło: Crédit Agricole