Cinkciarz.pl wprowadza usługę „Przyjmij płatność”dla klientów biznesowych i indywidualnych

Cinkciarz.pl wprowadza usługę „Przyjmij płatność”dla klientów biznesowych i indywidualnych
Źródło: Cinkciarz.pl
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Klienci indywidualni i firmowi fintechu Cinkciarz.pl mają możliwość wysyłania in-nym osobom linków do zapłaty za wspólne wyjście do restauracji, zrzutkę na pre-zent, ale też np. korepetycje czy zakupiony towar na bazarku. Nowa usługa nazywa się „Przyjmij płatność”. Linki można opłacić w dowolnej z 27 walut, za pomocą wielu metod płatności, poinformowała Firma.

Już nie tylko sklepy internetowe korzystające z Cinkciarz Pay mają do dyspozycji usługę „link do płatności” dla swoich klientów detalicznych. „Przyjmij płatność” dla użytkowników indywidualnych i biznesowych Cinkciarz.pl to szybki, wygodny i bezpieczny sposób na przyjmowanie wpłat od bliskich i znajomych, ale też np. za drobne usługi.

Klienci fintechu mogą generować link do płatności w aplikacji mobilnej i w panelu na stronie internetowej oraz wysyłać go do dowolnej liczby osób za pomocą smsa, e-maila lub każdej innej formy kontaktu elektronicznego.

Czytaj także: Płatności bezgotówkowe zmieniają festiwale muzyczne

Przyjmij płatność – wybierz metodę, termin i walutę

Link, z domyślną datą wygaśnięcia 2 tygodnie (z opcją nielimitowanego przedłużania), prowadzi bezpośrednio do realizacji płatności.

Osoba, która dostanie link, może wybrać nie tylko metodę płacenia, ale także walutę, w której chce dokonać wpłaty. Do generującego link trafią środki w takiej kwocie i walucie, jakiej oczekiwał.

Fintech pracuje nad dalszym rozwojem usługi „Przyjmij płatność”. Już niedługo zaprezentuje m.in. nowość dot. definiowania czasu ważności linka.

Czytaj także: 75% Polaków uważa, że płatności bezgotówkowe ułatwiają turystykę

Co można rozliczyć przy pomocy nowej usługi bezgotówkowej

„Przyjmij płatność” może służyć w wielu codziennych sprawach, np. w momencie rozliczenia rachunku przez grupę znajomych w restauracji, wspólnych zakupów, zrzutki na prezent, ale też przyjmowania płatności za korepetycje, sprzedawany towar na bazarku czy np. usługę hydrauliczną.

Osoby, które otrzymają link do zapłaty, nie muszą być zarejestrowane na Cinkciarz.pl.

Mogą opłacić zobowiązanie w złotych i 26 innych walutach m.in. za pomocą środków posiadanych w portalu (za darmo), szybkich przelewów bankowych online, BLIK, kart (Visa, Mastercard i inne), Apple Pay, Google Pay czy iDEAL.

Źródło: Cinkciarz.pl