CHARTIS szyje na miarę

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

chartis.250xW ostatnim czasie CHARTIS EUROPE S.A. Oddział w Polsce wprowadził do sprzedaży w zakresie ubezpieczeń osobowych programy dedykowane grupom osób, w których relacja Ubezpieczający - Ubezpieczony nie jest typową relacja Pracodawca - Pracownik.

Wszędzie tam, gdzie potrzeba jest „skroić” na miarę program ubezpieczenia dla innej grupy niż pracownicy Ubezpieczającego, będziemy spotykać się ze SPECIALTYsolutions.

Nietypowe rozwiązania dotyczące już znanych i popularnych ubezpieczeń osobowych (NNW, Koszty Leczenia, itp.) cieszą się coraz szerszym zainteresowaniem wśród naszych Klientów, którzy chcą wyróżnić się wśród swoich konkurentów lub też zaoferować szerszy pakiet korzyści ze współpracy z dana organizacją, czy instytucją. Klienci poszukują rozwiązań, które pomogą im w zarządzaniu ryzykiem, dadzą możliwość dobrania zakresu ochrony ubezpieczeniowej dostosowanej do potrzeb, pozwolą na uzupełnienie luk w ochronie ubezpieczeniowej osób.

SPECIALTYsolutions to programy ubezpieczeniowe pozwalające odpowiedzieć na te potrzeby. SPECIALTYsolutions to zróżnicowana oferta produktowa za każdym razem dostosowywana do potrzeb i wymagań Klienta.

Źródło: PIU