Capco otwiera biuro w Warszawie

Capco otwiera biuro w Warszawie
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Capco, firma doradcza koncentrująca się na branży usług finansowych, która wspiera swoich klientów w zakresie zarządzania i technologii cyfrowych, otwiera biuro w Warszawie.

Nowe biuro będzie obsługiwało klientów z Polski oraz krajów z Europie Środkowo-Wschodniej. – Dynamika rozwoju polskiej gospodarki oferuje wiele możliwości. Otwarcie naszego nowego biura w Warszawie pozwoli nam je lepiej wykorzystać, zwiększając równocześnie nasze zaangażowanie w kolejnych krajach Europy – powiedział Lance Levy, dyrektor generalny Capco.

Partnerem Zarządzającym, który będzie kierował biurem w Warszawie, został Andrea Lo Solfo. Ma on szeroką wiedzę na temat polskiego rynku finansowego i ponad 15-letnie doświadczenie w realizacji transformacji biznesowej i cyfrowej, w programach zarządzania ryzykiem regulacyjnym oraz wdrażaniu systemów centralnych. W swojej dotychczasowej karierze A. Lo Solfo odpowiadał za rozwój firm świadczących usługi finansowe i pomagał klientom w procesach transformacji biznesowej.

PZ