BIG: Prezes BIG InfoMonitor dołączył do władz Związku Banków i Instytucji Finansowych w ramach Konfederacji Lewiatan

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

hildebrand.mariusz.02.150xOd 28 czerwca 2013 roku Prezes Zarządu BIG InfoMonitor S.A. Mariusz Hildebrand pełni również funkcję Wiceprezesa Polskiego Związku Pracodawców Prywatnych Banków i Instytucji Finansowych, który jest częścią Konfederacji Lewiatan.

BIG InfoMonitor jest członkiem branżowego Związku Banków i Instytucji Finansowych funkcjonującego w ramach Konfederacji Lewiatan od 2012 roku. Od tego czasu brał aktywny udział w pracach zespołów eksperckich, seminariach i konferencjach organizowanych w ramach tej grupy firm i instytucji.

Prezes BIG InfoMonitor S.A. Mariusz Hildebrand został wybrany na Wiceprezesa w trakcie ostatniego posiedzenia Rady Nadzorczej Związku. W trakcie obrad wybrano również Prezesa Związku i drugiego Wiceprezesa. Priorytetami nowych władz związku będą m.in.: wzmacnianie reputacji i znaczenia Związku oraz wzmocnienie działań lobbingowo-edukacyjnych w zakresie aktualnych projektów legislacyjnych.

BIG InfoMonitor oprócz członkostwa w branżowym związku Konfederacji Lewiatan jest również członkiem m.in. Business Center Club oraz Izby Gospodarki Elektronicznej.

Źródło: Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.