BI Office rekomendowanym rozwiązaniem BI dla Microsoft SQL Server

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bonair.logo.01.400xDzięki strategicznemu partnerstwu pomiędzy Microsoft i Pyramid Analytics, które firmy ogłosiły 24 lipca br., rozwiązania Microsoft zintegrowane z rozwiązaniami firmy Pyramid Analytics będą miały nowe funkcjonalności. BI Office jest naturalnym rozszerzeniem Microsoft SQL Server i preferowanym przez Microsoft rozwiązaniem Business Intelligence dla rynku enterprise w wersji on-premise.

Wyrazem strategicznego partnerstwa jest współpraca obu firm nad integracją Power BI Desktop z rozwiązaniem Pyramid Analytics Server. Dzięki niej użytkownicy będą mogli publikować pliki z Power BI bezpośrednio do rozwiązania Pyramid. Funkcja ta pozwala na łatwe udostępnianie i wgląd do pulpitów, raportów i danych analitycznych pomiędzy działami w firmie.

Głównym celem współpracy jest dostarczanie rozwiązań analitycznych, które wzajemnie się uzupełniają, tworząc nowoczesną platformę Business Intelligence. Umowa jest rozszerzeniem dotychczasowego partnerstwa Pyramid Analytics z Microsoft.

Na mocy porozumienia zawartego z Pyramid Analytics firma Bonair, jako główny partner Pyramid Analytics w Polsce i jednocześnie partner Microsoft, zaoferuje polskim odbiorcom kompleksowe rozwiązanie klasy BI, wspierające wielowymiarowe analizy danych i wyposażone w szeroką funkcjonalność z zakresu raportowania oraz wizualizacji informacji.

Oprogramowanie Pyramid Analytics BI Office jest przeznaczone przede wszystkim dla średnich i dużych przedsiębiorstw, niezależnie od branży w jakiej działają. Platforma BI Office ma stanowić spójne i kompletne środowisko analityczno-raportowe wspierające współdzielenie tworzonych przez użytkowników raportów, pulpitów i kalkulacji w ramach całej organizacji i z zachowaniem kontroli dostępu do danych.

Elżbieta Mazur