Barbara Pasterczyk z ING zdobyła trzy nagrody w konkursie CMO Awards

Barbara Pasterczyk z ING zdobyła trzy nagrody w konkursie CMO Awards
Barbara Pasterczyk. Źródło: ING Bank Śląski
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim, otrzymała aż trzy nagrody w konkursie CMO Awards, w tym Grand Prix całego konkursu, poinformował Bank.

CMO Awards to unikatowy konkurs, w którym naszą pracę oceniają liderzy marketingu ze wszystkich branż, nagradzając najbardziej wartościowe projekty. Bardzo się cieszę, że branża doceniła nasze działania.

Taki feedback to nieoceniona wartość. Daje energię i siłę do realizacji kolejnych projektów – powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Czytaj także: Forum Technologii Bankowych ’23: daj mi to czego potrzebuję, a nie to co masz

Grand Prix CMO Awards

Barbara Pasterczyk została laureatką następujących kategorii:

    Digital Champinon za realizację zauważalnych, skutecznych, wyróżniających się działań w obszarze digital marketingu i za realizację projektów które pozwalają lepiej wykorzystywać dane do budowania insightów konsumenckich;

    Purpose Ambassador za przywództwo w inicjowaniu działań marketingowych, których celem jest realizacja ważnych celów społecznych;

    Grand Prix całego konkursu.

Czytaj także: Raport Specjalny | Nowe Technologie – Britenet | Frontem do klienta: co to oznacza w dobie AI i robotów?

Konkurs liderów marketingu

CMO AWARDS to konkurs, którego wyróżnikiem jest mechanizm peer-to-peer.

To sami CMO nagradzają te koleżanki i kolegów, którzy wdrożyli lub zainicjowali w swoich firmach najbardziej wartościowe projekty transformacyjne i których działania wyróżniły się w minionym roku.

CMO Awards to inicjatywa Shortlist Consulting i Partnerów Strategicznych, która ma na celu budowanie platformy komunikacji i wymiany doświadczeń pomiędzy liderami marketingu z różnych branż.

Źródło: ING Bank Śląski S.A. / ING