Banki Spółdzielcze i ich partnerzy: Rekomendacje na kryzysk – luty 2011

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

LOKATA W SGB, U KLIENTA... BMW

Gospodarczy Bank Wielkopolski S.A. przygotował atrakcyjne nagrody dla klientów - posiadaczy półrocznych lokat w placówkach Spółdzielczej Grupy Bankowej. Do szczęśliwców loterii trafiły samochody osobowe Opel Corsa, skutery, zestawy kina domowego, 60 grillów gazowych, rowery, kuchenki halogenowe oraz nagroda główna - luksusowy samochód BMW. W ramach akcji promocyjnej zebrano 860 mln zł! Nagrodę I stopnia zdobył też jeden ze współorganizatorów - Bank Spółdzielczy w Koronowie.

 

ZŁOTY LAUR UMIEJĘTNOŚCI I KOMPETENCJI

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach wyróżniła Złotym Laurem Umiejętności i Kompetencji w kategorii „Instytucja Finansowa” Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu- Zdroju – jeden z najlepszych w sektorze. Bank osiągnął niezwykle wysoką dynamikę rozwoju, w latach 1997-2010 jego potencjał rynkowy zwiększył się wielokrotnie: aktywa netto z 26 mln zł do 460 mln zł (18-krotnie), obligo depozytów z 22 mln zł do 405 mln zł (18-krotnie), obligo kredytów z 14 mln zł do 276 mln zł (7-krotnie), fundusze własne z 3 mln zł do 37 mln zł (13-krotnie), liczba placówek z 3 do 32 (10-krotnie), liczba rachunków MŚP z 300 do 2100 (7-krotnie), liczba obsługiwanych budżetów JST z 2 do 6 (3-krotnie).

Ryszard Leszczyński, prezes jastrzębskiego banku zapowiada, że w tym roku laureat Złotego Lauru zakupi na lokalnym rynku 400 mln zł depozytów i sprzeda kredyty o wartości 300 mln zł, głównie na potrzeby rozwojowe małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa śląskiego. Spółdzielcy z Jastrzębia-Zdroju zdobyli dwa lata temu tytuł „Bank Roku na Śląsku”, czterokrotnie zwyciężali w ogólnopolskim konkursie „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców”. Rybnicka Izba Przemysłowo- Handlowa wyróżniła ich bank prestiżową nagrodą „Czarny Diament”. Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji w rankingu Regionalnej Izby Gospodarczej zdobył również Bank Spółdzielczy w Namysłowie. Uroczysta gala zgromadziła wielu znakomitych gości: laureatów poprzednich edycji, parlamentarzystów, reprezentantów władzy rządowej i samorządowej, przedstawicieli dyplomacji, a także ludzi nauki, kultury, sztuki, gospodarki i mediów. Diamentowy Laur odebrał Krzysztof Zanussi – mistrz sztuki filmowej, wybitny polski reżyser i scenarzysta filmowy.

EXPANDER DOCENIONYNIE MA TO JAK STOLI

Firma Expander Advisors po raz kolejny zdobyła wyróżnienie za jakość obsługi klienta. W okresie ostatnich trzech lat firma została już trzykrotnie doceniona (Godło Jakości Obsługi 2008, 2009 i 2010). Tym razem Expander zajął pierwsze miejsce pod względem jakości obsługi klienta wśród pośredników na polskim rynku finansowym. Badanie doradców zlecił dziennik „Puls Biznesu”, zaś firma Expander Advisors pokonała konkurencję zdobywając aż 94,1 pkt na 100 możliwych!

SUPERKARTA… KIBOLA

Partnerzy projektu: Klub Sportowy KKS Lech Poznań oraz Gospodarczy Bank Wielkopolski oficjalnie zaprezentowali swój wyjątkowy produkt – Kartę Kibica. Na czym polega jej unikatowość? – Z jednej strony najnowocześniejsza technologia, trzy funkcje: stadionowa, płatnicza i miejska. Z drugiej zaś – partnerstwo z klubem. Prowizją z transakcji przeprowadzanych tą kartą bank będzie dzielił się z klubem, wspierając tym samym jego rozwój. Kibice otrzymują ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na BANK.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI