Bank Pekao wspiera kredytobiorców poszukujących sposobu na obniżenie rat

Bank Pekao wspiera kredytobiorców poszukujących sposobu na obniżenie rat
Fot. stock.adobe.com / piter2121
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Pekao S.A przygotował ofertę pożyczki konsolidacyjnej. Wakacje to dobry czas, aby wygospodarować chwilę na sprawdzenie tej możliwości. Tym bardziej, że można to zrobić zdalnie, bez konieczności wizyty w oddziale, a potem dalej cieszyć się urlopem, poinformował Bank.

Pożyczka konsolidacyjna oferowana przez Bank Pekao jest przeznaczona na spłatę kredytów oraz pożyczek zaciągniętych w innych bankach. Klient może też wnioskować o dodatkowe środki do 25 proc. konsolidowanej kwoty na dowolny cel.

Pożyczka jest dostępna bez prowizji, a jej minimalna i maksymalna kwota wynosi odpowiednio 1 tys. zł i 250 tys. zł.

Oprocentowanie pożyczki wynosi 9,89 proc. z ubezpieczeniem oraz 11,89 proc. bez ochrony ubezpieczeniowej.

Dodatkowo w Pekao pierwszą ratę można zapłacić w trzecim miesiącu po uruchomieniu pożyczki, a w tym czasie środki przeznaczyć na inny cel.

Czytaj także: Obsługa księgowa i bezpłatne konto firmowe przez 2 lata dla klientów Banku Pekao S.A.

Pożyczka konsolidacyjna dostosowana do każdego kredytu

To dobre rozwiązanie szczególnie w okresie zwiększonych wydatków urlopowych i szkolnych. Promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2023 roku.

– Oferta pożyczki konsolidacyjnej, którą proponujemy klientom, jest jedną z najlepszych propozycji tego typu na rynku.

Kwotę pożyczki, długość okresu spłaty i wysokość raty można dostosować do własnych potrzeb i możliwości. Pozwala to uporządkować finanse i wygodnie spłacać nowe raty – mówi Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.

Przeniesienie kredytów do Banku Pekao jest bardzo proste. Klienci, którzy posiadają konto w Pekao pożyczkę mogą wziąć bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć wniosek w serwisie internetowym Pekao24 lub na infolinii.

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej, umowę można zaakceptować online w serwisie Pekao24 lub w aplikacji mobilnej PeoPay. Środki na spłatę kredytów i pożyczek bank przeleje na rachunki w innych bankach wskazanych przez klienta.

Czytaj także: Kredyt płynnościowy z dopłatą dla rolników razem wprowadzają Bank Pekao i ARiMR

Klienci innych banków a pożyczka konsolidacyjna Banku Pekao

Klienci, którzy nie mają konta w Banku Pekao, mogą wnioskować o pożyczkę konsolidacyjną szybko i wygodnie przez Internet. Wniosek jest dostępny na stronie internetowej pekao.com.pl w zakładce Pożyczka gotówkowa na spłatę innych pożyczek.

Po pozytywnej ocenie wniosku, gdy klient otrzyma informację o wysokości nowej raty i ją zaakceptuje – wybiera oddział, w którym podpisze umowę. W każdym momencie wypełniania wniosku można połączyć się z bankiem i uzyskać dodatkowe informacje oraz potrzebne wsparcie.

Więcej na temat pożyczki można przeczytać na stronie: link

Źródło: Bank Pekao SA