Autofederacja wystartowała!

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

autofederacja.250xPierwsza niezależna organizacja stworzona dla poprawy komfortu wszystkich polskich kierowców właśnie rozpoczęła działalność.

Autofederacja (AF) to pierwsza w Polsce opiniotwórcza i oparta na idei afiliacji organizacja, która powstała by zrzeszyć wszystkich polskich kierowców, bez względu na rodzaj pojazdu, który użytkują, staż za kierownicą czy kategorię prawa jazdy.

Misją AF jest poprawa komfortu użytkowników polskich dróg i indywidualne podejście do każdego kierowcy. Autofederacja ma na celu zapewnienie dostępu do wszechstronnej wiedzy o rynku motoryzacyjnym, krzewienie kultury na polskich drogach, wdrażanie sprawdzonych i zintegrowanych rozwiązań dla kierowców oraz wspieranie ich kiedy tylko tego potrzebują.

 

W sytuacjach wymagających szybkiego i profesjonalnego działania członkowie Autofederacji mogą korzystać z najlepszych ekspertów, rzeczoznawców i specjalistów zrzeszonych w AF. Objęci kompleksową opieką Autofederacji otrzymają oni najwyższej jakości pomoc i wsparcie.

„Autofederacja jest organizacją skierowaną do wszystkich kierowców. Inspiracją do rozpoczęcia przedsięwzięcia jakim jest Autofederacja były już te istniejące i działające z sukcesem na świecie: niemiecki ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil-Club), angielski RAC (Royal Automobile Club) czy amerykański AAA (American Automobile Association), jednak AF skupia się przede wszystkich wokół samego kierowcy i daje znacznie więcej rozwiązań niż tylko pomoc wypadkowa i techniczna” – mówi Hubert Drabik, Prezes Autofederacji. „Byliśmy do tej pory jedynym krajem w Europie, który nie posiadał organizacji, która dobrowolnie skupiałaby członków w celu ułatwienia im życia w coraz trudniejszym i bardziej skomplikowanym świecie motoryzacji. Dzięki AF możemy już skutecznie chronić interesy polskich kierowców i zapewniać im poczucie bezpieczeństwa poprzez przynależność do naszej społeczności” – dodaje Hubert Drabik.

W ramach oferowanego wsparcia Autofederacja już dziś zapewnia udzielanie pomocy w uzyskaniu pełnego, należnego odszkodowania z zakładu ubezpieczeń osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych i z tytułu szkód majątkowych, a także pomoc prawną obejmującą doradztwo w sytuacjach związanych nie tylko z użytkowaniem pojazdu. W przyszłości zostaną wprowadzone usługi związane z eksploatacją, naprawą samochodu i jego ubezpieczeniem. Eksperci Autofederacji doradzą jak obniżyć koszty utrzymania samochodu, gdzie go serwisować czy gdzie zamówić tańsze, choć w pełni wartościowe części zamienne. Planowane jest również udostępnienie usług medycznych w ramach prywatnej opieki medycznej, ze specjalnymi stawkami dla Członków AF.

Dla potrzeb komunikacji Autofederacji i jej członków został stworzony portal na stronie www.af.pl. To właśnie tu wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z opiniami uznanych ekspertów, nowościami ze świata motoryzacji i najciekawszymi raportami. Każdy zarejestrowany Uczestnik AF ma tu swój profil, w którym znajdują się najważniejsze informacje o jego pojeździe, dzięki czemu może korzystać z systemu inteligentnego zarządzania swoim autem. System ten przypomni mu m.in. o wymianie opon na zimowe lub przeglądzie technicznym.

Członkom Autofederacji przysługują atrakcyjne zniżki w partnerskich sklepach internetowych, które dostępne są na stronach portalu AF – oferta rabatowa będzie sukcesywnie wzbogacana. Członkowie AF są zapraszani na wyjątkowe imprezy kulturalne i koncerty organizowane w całym kraju w ramach programu Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego.

Do dyspozycji Członków AF pod numerem tel. 801 999 888 uruchomiono całodobowe centrum informacyjne. Przez 7 dni w tygodniu. konsultanci udzielają informacji o obecnych i przyszłych usługach AF a także umawiają Uczestników z ekspertami z różnych dziedzin motoryzacji, prawnikami czy rzeczoznawcami AF.

Koszt rocznego członkostwa AF wynosi 84,99 zł brutto – czyli około 7 złotych miesięcznie.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź nasz portal www.af.pl