Artur Kuczmowski nowym członkiem zarządu Agent Transfer

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

agent.transfer.250x44Decyzją Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Wspólników, dnia 1 sierpnia 2012 roku Artur Kuczmowski obejmie funkcję Członka Zarządu w spółce Agent Transfer.

Będzie odpowiadał za koordynację sprzedaży u pośredników finansowych oraz rozwój nowych produktów i usług spółki. Kuczmowski to prawnik specjalizujący się w Prawie Ubezpieczeniowym, Finansowym. Stypendysta hiszpańskiego Uniwersytetu w Saragossie oraz meksykańskiego Universidad de Quintana Roo. Doświadczenie w branży zdobywał na wszystkich szczeblach kariery – począwszy od doradcy, przez menadżera zespołu i szefa multiagencji, po zarządzanie zewnętrznymi kanałami sprzedaży w ramach powierzonych kontraktów. Od 2010 roku prezes spółki Agent Transfer.

Zajmuje się konstruowaniem oraz wdrażaniem do sprzedaży produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Kierowany przez niego zespół opracował i wdrożył do sprzedaży pierwszy w Polsce produkt abonamentowy Assistance dla małych i średnich przedsiębiorstw – Bezpieczny Biznes.

– Celem Agent Transfer w III i IV kwartale jest wprowadzenie produktu Bezpieczny Biznes do szerokiej dystrybucji za pośrednictwem firm doradztwa i pośrednictwa finansowego. Negocjujemy kilka strategicznych umów z instytucjami finansowymi, które mają szansę zaowocować kolejnymi innowacyjnymi rozwiązaniami. Innowacje pozostaną znakiem rozpoznawczym Agent Transfer na rynku finansowym – zapowiada Artur Kuczmowski.