Aplikacja mobilna Gothaer Pomoc

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

goather.01.400x135Od 27 listopada dostępna jest aplikacja mobilna Gothaer Pomoc, którą ubezpieczyciel przygotował we współpracy z Mondial Assistance. Pozwala ona szybko wezwać pomoc w ramach posiadanego assistance, umożliwia zgłoszenie szkody oraz podpowiada adresy szpitali, stacji benzynowych czy placówek Gothaera.

Posiada też spis numerów telefonów alarmowych różnych krajów świata i funkcję odszukiwania auta na parkingu. Aplikacja jest bezpłatna i działa w systemach Android oraz iOS. Gothaer chce w przyszłości poszerzać ją o kolejne usługi ubezpieczeniowe.

„Ubezpieczenia na najwyższym poziomie to w tym momencie nie tylko bogata i zróżnicowana oferta produktowa, ale także swobodny i szybki dostęp do usług związanych z posiadanym ubezpieczeniem, podyktowany coraz szybszym tempem życia konsumentów” – mówi Anna Materny, dyrektor Biura Ubezpieczeń Detalicznych w Gothaer. „W związku z tym udostępniamy naszym klientom nową aplikację mobilną, która jeszcze bardziej ułatwi im kontakt z nami” – dodaje.

Źródło: Polska Izba Ubezpieczeń