Żagiel S.A. – 20 lecie firmy

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

zagiel.250xŻagiel S.A. już od 20 lat ułatwia klientom realizację planów i marzeń. Z tej okazji zaprasza klientów do odwiedzenia swych placówek, gdzie w najbliższych dniach prawie każdy może otrzymać upominek. Te osoby, które skorzystają z pożyczki gotówkowej i prześlą propozycję hasła reklamującego Żagiel, będą miały szansę wygrać główną nagrodę - sportowy samochód Alfa Romeo Giulietta.

Przez 3 grudniowe dni tj. od 5 do 7 grudnia br., w okolicach Kredyt Punktów Żagla w kilkunastu polskich miastach będzie można spotkać Mikołajów, którzy będą zachęcać przechodniów do odwiedzenia placówek Żagla. Z okazji jubileuszu – tj. 20-lecia działalności na rynku finansowym został zorganizowany konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, w którym do wygrania jest m.in. sportowy samochód Alfa Romeo Giulietta, laptopy oraz telewizory LCD.

Ponadto Żagiel przygotował upominki dla klientów odwiedzających Kredyt Punkty, więc w trakcie trwania akcji nikt nie powinien wyjść z placówki firmy z pustymi rękami. Dla chętnych przy okazji wizyty w Kredyt Punkcie istnieje możliwość sprawdzenia zdolności kredytowej, a także spróbowania swoich sił w mini konkursie na hasło reklamowe Żagla. Na zwycięzcę tego konkursu czeka nowoczesny laptop.

Regulamin mini konkursu na hasło reklamowe dostępny jest w Kredyt Punktach Żagla biorących udział w promocji, a regulamin konkursu urodzinowego na http://www.zagiel.com.pl/20lat.html.

Mikołajów będzie można spotkać w następujących miastach, w których znajdują się Kredyt Punkty Żagla: Białystok, Bielsko-Biała, Bytom, Chojnice, Chrzanów, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Leszno, Lublin, Łomża, Łódź, Międzyrzecz, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Piotrków Trybunalski, Poznań, Pszczyna, Rzeszów, Słupca, Sosnowiec, Szczecin, Tarnów, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wrocław, Zabrze, Zakopane, Zgorzelec, Zielona Góra oraz Inowrocław.