Zmiany w zarządzie ING Securities S.A.

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

ing.01.400x274Decyzją Rady Nadzorczej ING Securities S.A. Marcin Giżycki - dyrektor zarządzający obszarem m.in. kredytów i ubezpieczeń w ING Banku Śląskim - został powołany na stanowisko Członka Zarządu spółki. W ING Securities Marcin Giżycki będzie odpowiadał za obszar detaliczny.

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie i wiedza Marcina będą pomocne w zarządzaniu segmentem detalicznym ING Securities oraz umocnią współpracę pomiędzy obiema spółkami – powiedziała Małgorzata Kołakowska, Prezes Zarządu ING Banku Śląskiego oraz Wiceprzewodnicząca Rady Nadzorczej ING Securities.

Marcin Giżycki jest związany z ING Bankiem Śląskim od początku kariery zawodowej, którą rozpoczął w 1996 roku jako pracownik oddziału w Bielsku-Białej. Od 1998 roku pracuje w Centrali Banku w Katowicach, kolejno zajmując stanowiska specjalisty od zarządzania siecią, managera, a następnie dyrektora w obszarze sprzedaży i zarządzania siecią detaliczną. W 2006 roku objął stanowisko Dyrektora Banku odpowiedzialnego za część Pionu Bankowości Detalicznej, którą to funkcję pełni do dziś.

źródło: www.ingbank.pl