ZBP: Od teorii do działania: Praktyczna nauka

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bank.2009.11.foto.13.a.200xBIK, ZBP, Infomonitor BIG wspólnie ze Szkołą Główna Handlową nauczy przedsiębiorców, jak wykorzystywać systemy informacji gospodarczych w działalności biznesowej. Obie instytucje podpisały właśnie porozumienie o współpracy. To początek wielkiej akcji edukacyjnej ZBP.

Jan Osiecki

Wspólny program edukacyjny ma nauczyć przedsiębiorców, jak nowocześnie zarządzać firmą. I jak skutecznie wykorzystywać informacje gospodarcze, żeby zmniejszyć ryzyko w prowadzonym biznesie.

W ciągu 18 lat udało się stworzyć Biuro Informacji Kredytowej, InfoMonitor Biuro Informacji Gospodarczej oraz System Dokumenty Zastrzeżone. To, co zrobiliśmy w sektorze bankowym, to wielkie dzieło. Projekt związany z edukowaniem przedsiębiorców jest wyzwaniem równie poważnym. Przed nami kilka lat ciężkiej pracy – podkreślał prezes ZBP Krzysztof Pietraszkiewicz.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na BANK.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI