XIII Kongres Antyfraudowy o problemie wyłudzeń na rynku finansowym

XIII Kongres Antyfraudowy o problemie wyłudzeń na rynku finansowym
Źródło: ZPF
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Już 26 października 2022 roku w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Kongresu Antyfraudowego organizowanego przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych. Patronem medianym jest portal aleBank.pl.

Podczas Kongresu poruszona zostanie tematyka problemu wyłudzeń oraz fraudów na rynku finansowym. Problem ten jest szczególnie ważny dla podmiotów rynku finansowego, które na zjawisko fraudów narażone są w codziennej działalności.

Stale rosnące zagrożenia nadużyciami ze strony klientów, pracowników i podmiotów zewnętrznych, utwierdziły organizatorów Kongresu w przekonaniu o potrzebie ciągłego poszukiwania rozwiązań przeciwdziałania temu zjawisku przez instytucje finansowe.

Jak skutecznie walczyć z fraudami?

Wartością Kongresu jest jego ukierunkowanie na praktykę poczynając od identyfikacji wyłudzeń a na skutecznych narzędziach walki z fraudami kończąc. Ambicją organizatorów jest stworzenie forum wymiany poglądów i doświadczeń dla wszystkich uczestników rynku finansowego.

Bowiem nawet najskuteczniejsze i wyrafinowane technologicznie narzędzia nie są w stanie zastąpić bezpośredniej wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów tych, którzy odpowiadają za skuteczność programów walki z wyłudzeniami.

Kongres jest skierowany do sektora bankowego, sektora leasingowego, ubezpieczeniowego, SKOK-ów, telekomów oraz przedstawicieli niebankowego sektora pożyczkowego.

Spotkajmy się 26 października 2022 roku w Warszawie!

Program Kongresu Antyfraudowego i możliwość rejestracji dostępne pod linkiem: Kongres Antyfraudowy

Kongres Antyfraudowy logo
Źródło: ZPF
Źródło: aleBank.pl