X Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego

X Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
X Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia 2018 roku w budynku Warsaw Spire (Plac Europejski 1) w Warszawie.

#KongresPrawaBankowego to jedno z najważniejszych wydarzeń organizowanych corocznie przez studentów

Podczas dwudniowej konferencji będą poruszane tematy dotyczące m.in. regulacji kryptowalut, rozporządzenia RODO, dyrektyw AML IV i PSD II, parabanków, zasad dialogu na linii banki – ustawodawca oraz perspektyw ekspansji polskich banków na rynki zagraniczne. Wśród zaproszonych gości znajdują się przedstawiciele banków, instytucji finansowych oraz międzynarodowych kancelarii prawnych.

Przypomnijmy, że Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego to jedno z najważniejszych wydarzeń organizowanych corocznie przez studentów zrzeszonych w Kole Naukowym Prawa Bankowego działającym na Wydziale Prawa i Administracji UW.

Kongres corocznie przyciąga uwagę wielu ekspertów prawa bankowego. Piąta edycja została uznana za najważniejsze wydarzenie gospodarcze miesiąca, szósta przeprowadzona została na Wydziale Prawa i Administracji. Ogromnym sukcesem okazała się siódma edycja w całości przeprowadzona na Giełdzie Papierów Wartościowych, poruszająca nie tylko tematykę prawa bankowego, ale również prawa rynków kapitałowych. 

Udział w Kongresie jest wolny od opłat.

PZ