Wyższe oprocentowanie kont dla małych firm w Banku BPH

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

Małe i średnie firmy, które założą w Banku BPH rachunek bieżący i pomocniczy mogą liczyć na oprocentowanie środków nawet do 2,5 proc. przez sześć miesięcy.

Bank BPH wprowadza ofertę specjalną dla mikro-, małych i średnich firm. Klienci z tych segmentów, którzy do 5 stycznia przyszłego roku otworzą rachunek bieżący typu Symetria i rachunek pomocniczy Symetria Profit mogą liczyć na podwyższone oprocentowanie środków zgromadzonych na rachunku pomocniczym.

Firmy, które utrzymają na rachunku pomocniczym środki w kwocie do 100 tys. zł, uzyskają przez sześć miesięcy (wliczając miesiąc, w którym otwarto rachunek) oprocentowanie w wysokości 2 proc. w skali roku. Dodatkowo, firmy utrzymujące średniomiesięczne saldo w przedziale 75 – 100 tys. zł na rachunku pomocniczym i 25 tys. zł na rachunku bieżącym mogą liczyć na podwyższone oprocentowanie do 2,5 proc. w skali roku.

Firmy utrzymujące wyższe salda również mogą liczyć na promocyjne warunki. Dla salda w przedziale 100 tys. – 10 mln zł oprocentowanie wyniesie od 1 do 1,5 proc. w skali roku przez okres sześciu miesięcy, a dla salda powyżej 10 mln zł od 0,25 do 0,75 proc.

Po okresie 6 miesięcy oprocentowanie automatycznie wraca do standardowego poziomu, który wynosi dziś 0,55 proc. dla środków do 10 mln zł oraz 0,2 proc. dla salda powyżej 10 mln zł.

Promocyjne oprocentowanie przysługuje nowym klientom Banku BPH. Rachunek firmowy można otworzyć w oddziałach Banku BPH prowadzących obsługę firm na terenie całego kraju, a także online na stronie www.zalozrachunekfirmowy.bph.pl

Źródło: Bank BPH