Wymarzone Konto dla Biznesu w Raiffeisen Polbank

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

raiffeisen.polbank.01.400x292W ślad za nową, unikatową ofertą dla klientów indywidualnych Raiffeisen Polbank wprowadza atrakcyjne rozwiązanie dla mikroprzedsiębiorców - "Wymarzone Konto dla Biznesu". Nowe konto, przeznaczone głównie dla osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą, ale też np. spółek cywilnych czy z ograniczoną odpowiedzialnością, dostępne jest za 0 zł bez żadnych warunków i z gwarancją utrzymania tej ceny - na zawsze. 

Bezpłatne są przelewy internetowe do ZUS/US oraz pakiet 20 krajowych przelewów w złotych na miesiąc (po przekroczeniu limitu każdy kolejny przelew internetowy kosztuje 1,5 zł). Bank nie pobiera opłat za wypłaty z bankomatów własnych i sieci Euronet ani za wpłaty we wpłatomatach własnych banku. Dodatkowo w pakiecie znajduje się rachunek rozliczeniowo-lokacyjny z nielimitowaną liczbą przelewów wewnętrznych oraz platforma wymiany walut R-Dealer dostępna na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych – to wszystko również za 0 zł. Do konta firmowego klient otrzymuje kartę debetową, której miesięczny koszt to 3 zł.

„Ta oferta to zupełnie nowa jakość na rynku. Jest kompleksowa, wygodna i pomocna. Bo przecież przedsiębiorca chce się skupiać na rozwoju biznesu, a nie martwić o bieżącą obsługę firmowych finansów. Dlatego u nas w ramach konta ma za darmo nie tylko bogaty pakiet usług bankowości transakcyjnej, ale też bardzo użyteczny zestaw ubezpieczeń, infolinię prawną, firmowy serwis Concierge i specjalną ofertę leasingową. Wymarzone Konto dla Biznesu doskonale uzupełnia się z wprowadzoną również w marcu ofertą dla klientów indywidualnych. Teraz, w szczególności osoby prowadzące mały biznes, mają do dyspozycji dwa rozwiązania z gwarancją ceny 0 zł, dzięki którym mogą sprawnie, bezpiecznie i korzystnie zarządzać jednocześnie domowymi i firmowymi finansami – mówi Tomasz Dymowski, Dyrektor Departamentu Zarządzania Ofertą Produktową Raiffeisen Polbank.

Zgodnie z obowiązującym w banku podejściem, z wprowadzanej oferty mogą skorzystać nie tylko nowi klienci, ale i obecni i to bez żadnych ograniczeń i kosztów.

Bezpłatny pakiet ubezpieczeń

Do „Wymarzonego Konta dla Biznesu” dołączony został atrakcyjny i bezpłatny pakiet ubezpieczeniowy „Pomoc dla Biznesu”. W jego ramach klient może liczyć na pomoc techniczną, medyczną i drogową, korzystać z infolinii prawnej oraz firmowych usług Concierge.

Pomoc techniczna zapewnia wsparcie specjalistów w przypadku awarii sprzętu biurowego lub komputerów oraz szkód wywołanych zdarzeniami losowymi, na przykład pożarem czy włamaniem. Z usługi skorzystać można dwa razy w roku, a w jej ramach ubezpieczyciel pokrywa koszt dojazdu i pracy m.in. elektryka, hydraulika, ślusarza-dekarza, informatyka, serwisanta sprzętu biurowego oraz koszty związane z dozorem i transportem mienia czy organizacją lokalu zastępczego.

Pomoc medyczna daje możliwość skorzystania ze wsparcia w przypadku nieszczęśliwych wypadków na terenie firmy lub w czasie podróży służbowej na terenie Polski. Ubezpieczyciel pokrywa koszty wizyty lekarza, dostarczenia leków, transportu medycznego do szpitala, organizacji wizyty u specjalisty, opieki po hospitalizacji oraz rehabilitacji czy fizykoterapii.

Pomoc drogowa zapewnia organizację i pokrycie kosztów usprawnienia pojazdu lub jego holowania do najbliższego warsztatu, dostarczenie paliwa oraz zakwaterowanie w hotelu na okres nie przekraczający czasu naprawy pojazdu. Przedsiębiorca może również liczyć na organizację samochodu zastępczego, a także korzystać z usług informacyjnych Centrum Alarmowego, które m.in. przekaże niezbędne wiadomości rodzinie, dokona zmian w rezerwacji hotelu, udzieli informacji o autoryzowanych stacjach dealerskich czy zorganizuje pomoc tłumacza przy formalnościach związanych z zaistniałymi zdarzeniami.

W ramach infolinii prawnej klient otrzymuje możliwość skorzystania sześć razy w roku z pomocy prawnika, który udzieli porad z zakresu prawa cywilnego, pracy, administracyjnego, podatkowego, autorskiego czy ubezpieczeń gospodarczych. Klienci otrzymują również możliwość otrzymania wzorców umów oraz poszukiwanych aktów prawnych drogą mailową.

„Z doświadczenia Europ Assistance Polska wynika, że mikroprzedsiębiorcy, którzy posiadają pakiet office assistance, najchętniej korzystają z niego w przypadku awarii sprzętu biurowego. Klienci potrzebują także wsparcia w kwestiach prawnych związanych z prowadzonym biznesem. Zawiłość przepisów sprawia, że chętnie korzystają z telefonicznej informacji prawnej, która obejmuje konsultację w obrębie najważniejszych dziedzin prawa – mówi Joanna Nadzikiewicz, Dyrektor Handlowy w Europ Assistance Polska.

Firmowy serwis Concierge „Firmowy Asystent” oferuje z kolei pomoc w zakupie biletów lotniczych, usług tłumacza, organizacji przyjęć biznesowych czy rezerwacji miejsc w hotelach podczas podróży służbowych.

Leasing i terminale płatnicze w lepszej cenie

Prócz wszystkich tych udogodnień użytkownicy „Wymarzonego Konta dla Biznesu” mają dostęp do oferty tańszego leasingu oraz promocji na terminale płatnicze. Raiffeisen-Leasing Polska zapewnia nie tylko szybki proces decyzyjny, ale też jedną z najatrakcyjniejszych cenowo na rynku ofert leasingu samochodów do 3,5 tony oraz w pozostałych przypadkach dodatkowe obniżenie marży o 0,5 p.p. oraz o 10% tańsze ubezpieczenie przedmiotu leasingu. Z kolei klienci zainteresowani terminalami płatniczymi mogą liczyć na 1 zł opłaty przez dwa pierwsze miesiące za dzierżawę terminala (po tym okresie opłata wyniesie 39 zł miesięcznie).

Wygodny proces otwarcia konta

„Wymarzone Konto dla Biznesu” można otworzyć w oddziale Raiffeisen Polbank, telefonicznie oraz przez Internet – za pośrednictwem kuriera lub przez potwierdzenie tożsamości przelewem na 1 zł z innego banku.

Więcej informacji, regulaminy i tabele można znaleźć pod adresem: http://raiffeisenpolbank.com/male-firmy/konta/wymarzone-konto-dla-biznesu

Źródło: Raiffeisen Bank Polska