Wspieraj z SBR Bank!

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

sbr.bank.01.400x175Spółdzielczy Bank Rozwoju propaguje spożywanie polskich jabłek i zachęca do wspierania polskiego sadownictwa.  Od początku września br. w Oddziałach i POK-ach SBR Bank klienci mogą częstować się jabłkami. Owoce są ładnie wyeksponowane i opatrzone naklejkami z hasłem WSPIERAJ Z NAMI.

Akcja wspierania polskich sadowników i propagowania spożywania polskich jabłek zatacza coraz szersze kręgi. Spółdzielczy Bank Rozwoju przeznaczył na ten cel 3 tony jabłek zakupionych u lokalnych sadowników. Owoce są wyeksponowane w 10-ciu Oddziałach i 10-ciu Punktach Obsługi Klienta SBR Bank. Każda osoba odwiedzająca placówkę może poczęstować się smacznym polskim jabłkiem, a tym samym zwrócić uwagę na problem zbytu tych owoców na rynku.

140908.sbr.01.600x400

-Wspieranie lokalnej przedsiębiorczości jest wpisane w misję naszego banku – informuje Jolanta Zawadzka, wiceprezes SBR Bank.   – Stąd też nasze wsparcie nie tylko poprzez sam zakup jabłek, ale również propagowanie ich spożywania, a tym samym zachęcanie klientów do kupowania polskich owoców- dodaje wiceprezes SBR Bank.

-Pierwsze dni naszej akcji pokazały, że klienci interesują się jabłkami, zauważają je, z przyjemnością częstują się i komunikują nam, że to bardzo ciekawa inicjatywa – kontynuuje Jolanta Zawadzka. -Jeśli akcja cały czas cieszyć się będzie dużą popularnością, to nie wykluczamy kolejnego zakupu jabłek -dodaje.

140908.sbr.02.600x400

SBR Bank to instytucja z prawie 60-letnią tradycją. Działa  wyłącznie w oparciu o polski kapitał. Jest liderem bankowości spółdzielczej na Podlasiu,  posiada sieć 20 placówek bankowych: 10 Oddziałów zlokalizowanych w Szepietowie, Nowych Piekutach, Białymstoku, Suwałkach, Grajewie, Łomży, Płaskiej i Warszawie oraz 10 Punktów Obsługi Klienta. Dysponuje własnymi 24 bankomatami. Pod względem  wielkości sumy bilansowej zajmuje 10 miejsce wśród 364 banków spółdzielczych zrzeszonych w Grupie BPS.

Misją SBR Bank jest zwiększanie udziału w rynku i intensyfikacja rozwoju gospodarczego środowisk lokalnych.

Źródło: Spółdzielczy Bank Rozwoju