Wilanów Brzozowy Zakątek już w sprzedaży

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

polnord.01.400x254Grupa Kapitałowa Polnord, rozpoczyna realizację swojej najnowszej inwestycji Wilanów Brzozowy Zakątek. Na jej pierwszym etapie powstaną 124 mieszkania, które zostaną oddane do użytku w 2017 r. Projekt osiedla powstał w pracowni Grupa 5 Architekci. Generalnym wykonawcą inwestycji została spółka Korporacja Budowlana Dom.

Wilanów Brzozowy Zakątek powstaje na malowniczych terenach Wilanowa Zachodniego, między ulicą Zdrową a Branickiego. Osiedle będzie realizowane w trzech etapach, w których w sumie powstanie 348 lokali w cztero i pięciokondygnacyjnych budynkach.

Pierwszy etap inwestycji (budynek A 1) przewiduje realizację 124 mieszkań oraz czterech lokali usługowych. Klienci mogą również kupić komórkę lokatorską oraz miejsce parkingowe rodzinne w podziemnym garażu w atrakcyjnej cenie.

150603.wilanow.400x.jpg

Na klientów czeka szeroki wybór lokali, od jednopokojowych o powierzchni co najmniej 28 mkw., po przestronne pięciopokojowe „M” liczące aż 133 mkw. Polnord, kierując się aktualnym zapotrzebowaniem zaplanował mieszkania z oddzielnymi  kuchniami. W wilanowskim Brzozowym Zakątku znajdziemy również lokale posiadające po dwie łazienki oraz osobne garderoby.

Osoby, które wybiorą oferty na parterach, mają do własnej dyspozycji duże, przestronne ogródki. Natomiast lokale na wyższych kondygnacjach będą posiadać tarasy i balkony o powierzchniach liczących nawet prawie 30 mkw.

Średnia cena ofertowa za mieszkania w pierwszym etapie projektu Wilanów Brzozowy Zakątek wynosi 6763 zł brutto za mkw. Większość lokali trzy i czteropokojowych będzie dostępnych w ramach programu „Mieszkanie dla młodych”.

Pierwszy etap projektu Wilanów Brzozowy Zakątek zostanie oddany w 2017 r.

– Osoby zainteresowane mieszkaniami w Wilanowie stawiają zarówno na renomę jak i doświadczenie dewelopera oraz na wysoki standard inwestycji, atrakcyjne rozkłady lokali, możliwość ich kupna z opcją wykończenia „pod klucz” oraz na wszelkie udogodnienia w budynku jak np. wygodne połączenie mieszkań z garażami. Jestem przekonany, że nasza najnowsza propozycja – Wilanów Brzozowy Zakątek – dokładnie trafi w ich gusta i potrzeby – mówi Tomasz Sznajder, wiceprezes Polnordu.

Kolorystyka dominująca wewnątrz budynków osiedla Wilanów Brzozowy Zakątek to biel i czerń. Z kolei posadzki i sufity w częściach wspólnych będą jasnoszare.

Osiedle będzie posiadało wewnętrzny dziedziniec, zwieńczony zagajnikiem brzozowym na głównym skwerku. Znajdą się tu trzy strefy rekreacji w tym dwie dedykowane najmłodszym mieszkańcom.

Ewa Kumorek-Fedor