W Banku Millennium kody doładowań do gier, multimediów oraz aplikacji

W Banku Millennium kody doładowań do gier, multimediów oraz aplikacji
Fot. Bank Millennium
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Millennium udostępnił pierwszym odbiorcom e-vouchery, czyli możliwość zakupu kodów doładowujących do np. gier lub multimediów. Wkrótce usługa będzie dostępna dla wszystkich klientów banku.

Bank Millennium udostępnił pierwszym klientom możliwość zakupu kodów do gier, multimediów oraz aktywacji oprogramowania. Pozwala to zwiększyć bezpieczeństwo takich transakcji. Klienci nie muszą podpinać źródeł płatności w zewnętrznych serwisach, mogą w jednym miejscu zebrać kody z wielu źródeł, podczas transakcji korzystają z jednej, bezpiecznej i znanej im już aplikacji Banku Millennium. Udostępniono możliwość zakupu trzech rodzajów kodów doładowujących. Pierwszy uzależniony od czasu dostępu do danej usługi np. 1 miesiąc. Drugi pozwala doładować wirtualny portfel na danej platformie we właściwej dla niego walucie (złotówki, EUR lub punkty). Platforma umożliwia również zakup oprogramowania z dożywotnią licencją np. gry lub pakiet biurowy.

Czytaj także: Nowe Millennium 360°: jeszcze więcej usług w aplikacji i szersza personalizacja >>>

– Wiedzieliśmy, że klienci często kupują kody doładowujące, dlatego zaproponowaliśmy im nowe rozwiązanie, aby mogli to robić wygodnie i bezpiecznie. Teraz nasz klient może wybierać kody z oferty różnych firm w aplikacji, którą dobrze zna i ma do niej zaufanie. Nie musi korzystać z różnych platform i form płatności czy szukać w skrzynce e-mail wiadomości z kodami, ale ma je wszystkie w jednym miejscu – mówi Halina Karpińska dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.

Możliwość przechowywania kodów w aplikacji

Rozwiązanie Banku Millennium wyróżnia się na rynku tym, że klienci mają możliwość nie tylko zakupu kodów, ale również ich przechowywania w aplikacji. Dodatkowo każdy e-voucher w łatwy sposób może zostać oznaczony jako wykorzystany. Kody można również przeznaczyć na prezent, poprzez skopiowanie danych do schowka i ich udostępnienie osobie trzeciej. W zakładce usługi dodane Banku Millennium zainteresowany odnajdzie opcję Kody i doładowania. Podzielone one zostały na następujące kategorie: gry, multimedia, zakupy oraz aplikacje biurowe. Klient wybiera nie tylko usługodawcę, ale w zależności od dostępności również wariant produktu (np. doładowanie za 20 zł.). Po akceptacji warunków transakcji przekierowany zostanie do procesu płatności. Kody zamiast na e-mail, już w ciągu kilku sekund po zaksięgowaniu operacji, trafią na konto klienta w aplikacji Banku Millennium. Możliwość zakupu e-voucherów została wprowadzona we współpracy z partnerem, firmą Blue Media S.A.

Źródło: Bank Millennium