VII Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Już 16 stycznia 2017 roku w Warszawie odbędzie się siódma edycja Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG. Jest to największe coroczne wydarzenie tego typu w Polsce skierowane do kadry zarządzającej, przede wszystkim dyrektorów finansowych i głównych księgowych.

Zakres merytoryczny Kongresu

W programie wydarzenia zaplanowano 11 prelekcji obejmujących najbardziej aktualne zmiany z obszarów prawa, podatków, finansów i rachunkowości istotne dla przedsiębiorców w 2017 roku. Wszystkie prelekcje zostaną poprowadzone przez partnerów i dyrektorów KPMG w Polsce, w tym m.in. doradców podatkowych, radców prawnych oraz biegłych rewidentów. Wydarzenie rozpocznie się od przedstawienia i analizy nadchodzących zmian w przepisach dotyczących PIT, JPK, VAT, nowej ulgi podatkowej na badania i rozwój oraz cen transferowych. Kolejna część Kongresu poświęcona będzie korzyściom dla spółek wynikającym z usług poświadczających, wymogom związanym z GDPR/RODO oraz Międzynarodowym Standardom Sprawozdawczości Finansowej (MSSF 9, MSSF 15, MSSF 16). Prelegenci omówią tematy związane ze znaczeniem własności intelektualnej dla rozwoju firm oraz roli centrów usług księgowych i biznesowych w czasach robotyzacji. Przedstawione zostaną również zadania Krajowej Administracji Skarbowej oraz obowiązki dyrektora finansowego i głównego księgowego w procesie restrukturyzacji i upadłości.

Rejestracja

Zaproszenie kierowane jest do przedstawicieli kadry zarządzającej odpowiedzialnej za kwestie podatkowe i rachunkowe w przedsiębiorstwach, a w szczególności dyrektorów finansowych, głównych księgowych oraz szefów sprawozdawczości finansowej i controllingu.

Udział w Kongresie jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. Warunkiem udziału jest otrzymanie od KPMG potwierdzenia uczestnictwa na adres e-mail wskazany w formularzu zgłoszeniowym. Oprócz udziału stacjonarnego, możliwy jest także udział poprzez transmisję online.

Zgłoszenia należy przesyłać najpóźniej do 5 stycznia 2017 r. za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej kpmg.com/pl/kongresKPMG, wybierając właściwy rodzaj uczestnictwa (stacjonarnie lub poprzez transmisję).

Wyłącznym organizatorem i patronem merytorycznym Kongresu jest firma audytorsko-doradcza KPMG w Polsce. Organizator zastrzega sobie prawo do selekcji zgłoszeń.

Data: 16 stycznia 2017 r.
Miejsce: Hotel Hilton, Grzybowska 63, Warszawa
Strona www: kpmg.com/pl/kongresKPMG
Kontakt: kongres@kpmg.pl

KPMG