Ubezpieczenie na 4 łapy – nowa oferta ubezpieczenia dla czworonogów

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

europ.assistance.02.400x268Europ Assistance Polska wraz z TU Europa opracowały ubezpieczenie z pakietem assistance dla czworonogów. Ubezpieczenie można nabyć za pośrednictwem internetowych sklepów zoologicznych www.telekarma.pl oraz www.kakadu.pl. Oferta dostępna będzie od września 2014 roku. W późniejszym okresie, ubezpieczenie dostępne będzie również w sieci sklepów stacjonarnych Kakadu.

Ubezpieczenie na 4 łapy to roczna polisa obejmująca ochroną psa lub kota w razie jego nieszczęśliwego wypadku, zaginięcia, czy wyrządzenia szkody na innej osobie.

Polisa zapewnia organizację wizyt w placówkach weterynaryjnych, a także gwarantuje zwrot poniesionych kosztów na leczenie czworonoga do kwoty 800 złotych. Polisa gwarantuje również organizację i zwrot kosztów transportu opiekuna do hospitalizowanego zwierzęcia. Dodatkowo, dla właścicieli zwierząt objętych polisą, została udostępniona całodobowa infolinia o tematyce weterynaryjnej. Pod dedykowanym numerem telefonu, można uzyskać informacje na temat procesu rekonwalescencji zwierząt po zabiegach, dawkowaniu leków, sposobie opatrzenia ran, zalecanych dietach i wiele innych.

Polisa gwarantuje również pomoc w odzyskaniu zaginionego zwierzęcia.

140907.ubezpieczenie.na.4.lapy.01.250Ubezpieczenie na 4 łapy to nie tylko profesjonalna pomoc obejmująca czworonożnych pupili, ale także pomoc prawna dla ich opiekunów w sytuacji, gdy zwierzę wyrządzi szkodę osobom trzecim. Dzięki takiej kompleksowej konstrukcji świadczeń, ubezpieczenie stanowi doskonałą ofertę dla wszystkich posiadaczy psów i kotów, gwarantując im spokój i pomoc w trudnych sytuacjach – dodaje Joanna Nadzikiewicz, Dyrektor Handlowy w Europ Assistance Polska.

Wraz z polisą ubezpieczeniową, właściciele czworonogów otrzymają identyfikator dla psa lub kota z wytłoczonym numerem do Centrum Alarmowego.

Źródło: Grupa Europ Assistance