Toyota Bank: Zarabiaj z duetem korzyści

Toyota Bank: Zarabiaj z duetem korzyści
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Toyota Bank, we współpracy z Agorą Performance, uruchomił kolejną edycję akcji promocyjnej zatytułowanej "Zarabiaj z duetem korzyści - edycja 2".

Dzięki niej tak dotychczasowi, jak i nowi klienci, którzy wezmą udział w akcji „Duet lokat – edycja 2”, a następnie „Polecaj i zarabiaj” mogą zyskać znaczącą premię. Maksymalna jej wysokość dla nowego klienta sięga 430 zł. Rejestracja do promocji trwa od 30 stycznia do 23 lutego br.

„Zarabiaj z duetem korzyści” to dobrze znana akcja promocyjna. Zainteresowanie klientów promocją było tak duże, że Toyota Bank zdecydował się na kontynuację popularnej oferty. W ramach tegorocznej edycji, zainteresowani powinni zarejestrować się na dedykowanej stronie organizatora: https://duetlokat2.zpremia.pl. Muszą przy tym posiadać, bądź też założyć, Konto Jedyne, uruchomić i utrzymać przez co najmniej 90 dni dwie lokaty: Lokatę Sprint na 180 dni na minimum 3000 zł (oprocentowaną 2,5% w skali roku) oraz Lokatę Plus na 9 miesięcy na przynajmniej 5000 zł (oprocentowaną 2,0% w skali roku). Rejestrować można się wyłącznie między 30 stycznia a 23 lutego 2018 r. Jeśli dotychczasowy klient spełni wymienione warunki, to otrzyma, poza zyskiem z tytułu oprocentowania lokat, premię w wysokości 70 zł, nowy zaś – 140 zł.

Każdy klient zarejestrowany w promocji „Duet lokat – edycja 2”, będzie miał również szansę uzyskania premii dodatkowej, wszakże pod warunkiem, że weźmie udział w akcji „Polecaj i zarabiaj”. Wystarczy, że w momencie rejestracji na stronie https://duetlokat2.zpremia.pl wygeneruje ośmioznakowy kod, który przekaże osobie poleconej. Wówczas to nowy klient, który założył Konto Jedyne oraz poprawnie wprowadził otrzymany kod wraz z imieniem, nazwiskiem oraz adresem e-mail polecającego otrzyma premię dodatkową w wysokości 50 zł. Taką samą zyska polecający. Kody można przekazać wyłącznie czterem znajomym, a więc maksymalna wartość premii może wynieść nawet 200 zł. Osoba polecona może być również polecającym, czyli przy zakładaniu Konta Jedynego wygenerować kod i przekazać kolejnemu znajomemu.

Udział w akcji „Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 2” umożliwia otrzymanie wymiernych korzyści finansowych. Spełnienie wszystkich warunków oznaczać będzie bowiem zysk z tytułu oprocentowania obu lokat: Sprint i Plus, 70 lub 140 zł premii oraz 200 zł premii dodatkowej z akcji „Polecaj i zarabiaj” przy poleceniu Konta Jedynego czterem osobom. Suma profitów, według Toyota Banku, może więc wynieść 360 zł dla klienta dotychczasowego i 430 zł dla nowego.

Ubiegłoroczna akcja promocyjna „Zarabiaj z duetem korzyści” spotkała się z szerokim i pozytywnym wydźwiękiem. Klienci doceniają to, iż wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom oferujemy możliwość uzyskania szeregu wymiernych korzyści finansowych, niedostępnych przy lokowaniu środków w tradycyjnych depozytach bankowych. W związku z tym zdecydowaliśmy się na kolejną edycję akcji, udowadniając, że długofalowa współpraca z nami to czysty zysk – mówi Dominika Cepek, Marketing Manager w Toyota Banku Polska.

Rozstrzygnięcie akcji „Duet lokat” oraz akcji „Polecaj i zarabiaj”, czyli powiadomienie o zakwalifikowaniu do otrzymania premii i premii dodatkowej nastąpi do 26 lipca br., zaś wypłata premii do dnia 8 sierpnia br.