Tomasza Strama powołany na wiceprezesa GetBacku

Tomasza Strama powołany na wiceprezesa GetBacku
Źródło: Materiały prasowe GetBack
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Rada nadzorcza GetBack w restrukturyzacji powołała Tomasza Stramę na wiceprezesa zarządu z dniem 14 czerwca 2019 r., podała spółka.

Rada nadzorcza #GetBack w restrukturyzacji powołała Tomasza Stramę na wiceprezesa zarządu

„Pan Tomasz Strama od 18 lat jest związany z branżą zarządzania wierzytelnościami. W latach 2001-2014 związany z Kruk S.A. Jako ekspert i członek kierownictwa wyższego szczebla był odpowiedzialny między innymi za zarządzanie procesami windykacyjnymi oraz wdrażanie strategii windykacyjnych na serwisowanych portfelach wierzytelności. W okresie 2008-2014 jako dyrektor obszaru odpowiedzialny był za rozwój i sprzedaż usług Grupy Kruk, inwestowanie w portfele wierzytelności oraz relacje ze strategicznymi partnerami grupy. Ponadto Tomasz Strama kierował departamentem rozwoju biznesu odpowiedzialnym za obszar handlowy jak i operacyjny spółki w ramach usług zarządzania wierzytelnościami świadczonych na rzecz największych instytucji finansowych w Polsce” – czytamy w komunikacie.

Więcej wiadomości o GetBacku >>>

Doświadczenie zawodowe

W latach 2014-2018 jako dyrektor generalny i członek zarządu odpowiedzialny za obszar operacyjny (COO) zbudował w formule inwestycji greenfield a później zarządzał spółką Kruk Deutschland GmbH w Niemczech. Od 2019 roku związany z Getback jako doradca zarządu i dyrektor zarządzający odpowiedzialny za strategie windykacyjne, podano także.

GetBack S.A. w restrukturyzacji jest polską spółką zarządzania wierzytelnościami. W lipcu 2017 r. spółka zadebiutowała na GPW.

Źródło: ISBnews