TK Telekom – zmiany w zarządzie

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

tk.telekom.01.400x333Nowymi członkami zarządu spółki TK Telekom zostali: Edyta Glinka, która będzie odpowiedzialna za obszar techniki i sprzedaży oraz Piotr Jezierski, który zajmie się finansami i koordynowaniem zadań związanych z prywatyzacją spółki. Prezesem spółki nadal pozostaje Michał Hamryszak.

Edyta Glinka jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Przez kilka lat była związana z branżą informatyczną, gdzie zajmowała się m.in. zarządzaniem operacyjnym, finansami i nadzorem właścicielskim. Przeprowadziła IPO Asseco Business Solutions. Pełniła również funkcję prezesa zarządu spółki Energo-Tel, gdzie zajmowała się m.in. procesem restrukturyzacji spółki oraz projektami inwestycyjnymi. Od kwietnia 2014 zasiada w zarządzie TK Budownictwo.

Piotr Jezierski ukończył wydział zarządzania na London School of Economics. Pracował dla Narodowego Banku Polskiego, gdzie przeprowadził operację prywatyzacji spółek zależnych od banku, w tym aktywów w branży telekomunikacyjnej i informatycznej. Przez ostatnią dekadę sprawował funkcję dyrektora zarządzającego i prezesa spółki w branży budowlanej.

Źródło: www.wnp.pl