Świeć przykładem z Bankiem SMART

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

140930.smart.odblaski.267Bank SMART rozpoczął akcję Świeć przykładem z Bankiem SMART - to promocja "Odblasków", której celem jest zapewnienie bezpieczeństwa osobom poruszającym się po zmroku, w szczególności biegaczom i rowerzystom.  Akcja podjęta przez Bank SMART jest reakcją na zmiany w polskim prawie, nakazującym pieszym, poruszającym się po zmroku, posiadanie elementu odblaskowego. Niedostosowanie się do nakazu może skutkować mandatem karnym od 20 do 500 zł.

Każda osoba, która poprzez specjalny link otworzy rachunek w Banku SMART, otrzyma prezent w postaci koszulki odblaskowej z logo banku.  Nas prezent zapewni  dobrą widoczność pieszym, poruszającym się po drogach po zmroku i pozwoli zmniejszyć liczbę wypadków spowodowanych złą widocznością tych uczestników ruchu. Po zmierzchu widoczność pieszego jest bardzo mocno ograniczona – osoba bez „odblasków” jest widoczna dopiero z odległości 20 – 30 metrów. Dzięki kamizelkom kierowcy będą dostrzegać spacerujące i biegające osoby już z dystansu niemal 120 metrów.

Bank SMART zaprosił do współpracy wybranych twórców znanych blogów o bieganiu i sporcie, którzy na swoich stronach umieścili specjalne linki. Koszulkę odblaskową Banku SMART można otrzymać tylko za pośrednictwem tych linków.

Poniżej linki do wspomnianych blogów:

http://trenerbiegania.pl/post/98466962284/8-zasad-bezpiecznego-biegania-na-drodze-swiec
http://zerozerosiedem.pl/3475/czasem-decyduja-szczegoly/

Do akcji można przystąpić poprzez stronę Banku SMART:

http://www.banksmart.pl/o-nas/aktualnosci/127-swiec-przykladem-z-bankiem-smart.html

Źródło: Bank SMART