Stefa VIP: Bankowcy przy szachownicach

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bank.2009.05.foto.93.a.150xVI Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Związku Banków Polskich odbył się w kwietniu w Klubie Bankowca w Warszawie. O miano najlepszego szachisty rywalizowało 30 uczestników. Turniej rozgrywany był systemem szwajcarskim do dziewięciu rund.

Na podium stanęli: Rafał Suchan – AIG Bank Polska SA(1 miejsce), Kamil Grycel – CDM Banku Pekao SA (2 miejsce), Robert Bugajski – Generali (miejsce 3). Zwycięzcy otrzymali puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe, ufundowane przez firmę Scabal oraz Euromarkt, a także upominki od Klubu Bankowca. Puchar dla najlepszej drużyny – a byli to przedstawiciele BZ WBK SA – odebrali Jerzy Bany i Tomasz Stróżyk.

Najlepszą zawodniczka została Dominika Chmiel, która odebrała od organizatorów specjalnie przygotowany upominek. Dyrektor Norbert Jeziolowicz, reprezentujący Związek Banków Polskich, w towarzystwie kierownika Klubu Bankowca Jolanty Kaczmarek oraz sędziego Andrzeja Szewczaka, podziękował uczestnikom za udział, gratulował wspaniałej sportowej postawy i zaprosił na kolejna edycję w 2010 roku.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na BANK.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI