Spotkanie z wicepremierem Januszem Piechocińskim oraz uhonorowanie Banku

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bs.jastrzebie.zdroj.01.400x149Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju wraz z prezesem Ryszardem Leszczyńskim otrzymał od wicepremiera Janusza Piechocińskiego i Gminy Godów wyróżnienie z okazji 25 - lecia polskiej transformacji, w uznaniu za aktywne propagowanie ducha przedsiębiorczości.

7 maja 2014 roku w Domu Kultury w Gołkowicach odbyło się zorganizowane przez Gminę Godów spotkanie z okazji 25 – lecia usamodzielnienia się Polski oraz 10 – lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Gościem honorowym spotkania był wicepremier i minister gospodarki, Janusz Piechociński.

Głównym punktem spotkanie było uhonorowanie przedstawicieli wodzisławskiego Cechu, Izby Gospodarczej oraz lokalnych przedsiębiorców wyróżnieniem i podziękowaniem za aktywne propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości w środowisku lokalnym oraz za zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki.

Przedstawiciele instytucji oraz przedsiębiorcy Godowa, Pszowa, Rydułtów, Radlina, Mszany i gminy Krzyżanowice otrzymali osobiście z rąk wicepremiera Piechocińskiego pamiątkowe dyplomy.

Fotogaleria znajduje się tutaj.

Źródło: www.bsjastrzebie.pl