SMART Kredyt Odnawialny w Banku SMART

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

smart.bank.01.448x199Bank SMART nieustannie wzbogaca swoją ofertę mobilnych produktów kredytowych.  Limit w Koncie został przygotowany dla każdego, kto ceni sobie wygodę oraz bezpieczeństwo finansowe.

Wystarczy otworzyć prawdziwie bezpłatne SMART Konto, aby cieszyć się dodatkowymi środkami każdego dnia. Oferując SMART Kredyt Odnawialny, Bank SMART proponuje wiele korzyści. Nowo otwarte konto pozwoli Klientowi na łatwe i przejrzyste korzystanie z limitu, ale także stworzy szeroki wachlarz dodatkowych usług, z których można korzystać w każdej chwili. Jednocześnie oferta produktowa wciąż się rozrasta.

Warto również zwrócić uwagę, że dzięki bezpłatnej karcie płatniczej pieniądze można swobodnie wypłacić z każdego bankomatu.

Nieprzewidziane wydatki zdarzają się często i warto być na nie przygotowanym. Każdy wpływ na rachunek spłaca zaciągnięty limit – kredyt jest więc wygodny i funkcjonalny. Odnawialność sprawia, że gotówka jest przeznaczona do wielokrotnego wykorzystania. W Banku SMART odsetki naliczane są wyłącznie od rzeczywiście wykorzystanej kwoty. Opłaty związane z limitem kredytowym są również bardzo przejrzyste i konkurencyjne.

SMART Kredyt Odnawialny to innowacyjny produkt bankowy z całkowicie mobilnym procesem. Bank SMART chce przekonać Klientów, iż mobilne produkty kredytowe to bezpieczne i pomocne źródło dostępu do gotówki na co dzień.

Źródło: FM Bank PBP S.A.