Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT wybrała system IT klasy ERP firmy Simple

Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT wybrała system IT klasy ERP firmy Simple
Kampus we Wrocławiu - Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii. Źródło: Simple SA
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Pod koniec maja 2020 r. spółka Simple podpisała kontrakt z Siecią Badawczą Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii na dostarczenie oprogramowania i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP.

#GrzegorzPabian: Nowe oprogramowanie odciąży pracowników od wykonywania powtarzalnych, monotonnych i nużących działań, ułatwi pracę i przyniesie oszczędności #NoweTechnologie #ERP @Lukasiewicz_pl @SIMPLEerp

Umowa o wartości 1 033 200 zł brutto zostanie zrealizowana do 31 grudnia 2020 roku.

Wygranie przetargu dla Łukasiewicz – PORT jest kolejnym zdobytym przez Simple kontraktem w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Oferta wygrała przetarg w ramach zamówień publicznych

‒ Firmę Simple SA wyłoniliśmy w drodze przetargu, działając zgodnie z prawem o zamówieniach publicznych. Spełniła przyjęte w postępowaniu kryteria, a przy tym jej oferta okazała się najbardziej korzystna cenowo.

Naszym priorytetem jest, aby Zintegrowany System Informatyczny klasy ERP został wdrożony sprawnie i efektywnie. Liczymy, że zoptymalizuje on pracę działów HR i finansowo-księgowego, przyspieszy ich automatyzację, a w konsekwencji – zapewni standaryzację prowadzonych procesów.

W praktyce nowe oprogramowanie odciąży naszych pracowników od wykonywania powtarzalnych, monotonnych i nużących działań, ułatwi im pracę, a w dłuższej perspektywie przyniesie oszczędności – mówi Grzegorz Pabian, Executive Project Manager Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii.

Czytaj także: Doktoraty wdrożeniowe szansą na pogłębienie współpracy biznesu i nauki

Od licencji, przez instalację do szkoleń pracowników

Zawarty kontrakt obejmuje m.in. wykonanie analizy przedwdrożeniowej, dostarczenie licencji na system i oprogramowanie, instalację w środowisku sprzętowo-programowym, parametryzację oprogramowania, migrację danych z obecnie wykorzystywanego narzędzia, integrację z elektronicznym system obiegu dokumentów,  przeprowadzenie instruktaży i szkoleń dla administratorów i użytkowników końcowych oraz świadczenie innych usług wdrożeniowych.

‒ Wygranie przetargu na dostawę i wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego klasy ERP dla tak prestiżowej i znaczącej jednostki, jaką jest z Sieć Badawcza Łukasiewicz – PORT to dla nas ogromne wyróżnienie.

Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu Simple SA.

Oferowane przez nas rozwiązanie znacząco wpłynie na usprawnienie procesów cyfrowych i funkcjonowanie instytutu. Produkty Simple od lat cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem wśród potencjalnych i aktualnych klientów.

Nasz system nieustannie rozwijamy oraz dostosowujemy do oczekiwań najbardziej wymagających klientów – mówi Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu Simple SA.

Czytaj także: Bankowość i Finanse. Technologie: Apetyt na technologie

Łukasiewicz – PORT Polski Ośrodek Rozwoju Technologii

Jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz, która jest trzecią największą siecią badawczą na świecie i skupia 33 instytuty zlokalizowane w 11 polskich miastach. Łukasiewicz – PORT rozwija nowe technologie na potrzeby przemysłu.

Aktywność naukowo-badawcza ośrodka koncentruje się wokół inżynierii materiałowej i biotechnologii. Instytut wspiera rozwój polskich firm i start-upów, jak XTPL czy SensDx, a jednocześnie jest wiarygodnym i pożądanym partnerem dla międzynarodowych korporacji, takich jak Roche, Pfizer, Amgen czy LG Electronics.

Bądź na bieżąco – zapisz się na nasz newsletter >>>

Źródło: Simple SA