SEKA organizuje studia dla młodzieży z Ukrainy

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

studenci.uczelnie.01.400x267SEKA S.A, notowana na NewConnect warszawska firma doradczo-szkoleniowa, we współpracy z Akademią Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku organizuje stacjonarne studia licencjackie dla młodzieży z Ukrainy.

Studia prowadzone będą od października 2014 r. na wydziale Nauk Politycznych Akademii Humanistycznej na kierunku „Politologia” w specjalnościach dziennikarstwo, europeistyka oraz finanse międzynarodowe.

– „Uruchomiliśmy specjalną stronę internetową www.seka.com.ua w języku ukraińskim i rosyjskim, na której osoby zainteresowane ofertą edukacyjną mogą uzyskać szczegółowe informacje na temat trybu rekrutacji, warunków studiowania i pobytu w Polsce” – mówi Maciej Sekunda, prezes zarządu SEKA S.A.

Poprzez stronę, przyszli studenci również będą mogli przejść procedurę rejestracji i przystąpić do studiów. Dla osób preferujących bezpośrednią rozmowę w Kijowie zostało utworzone informacyjne call center. Zajęcia w pierwszej połowie studiów prowadzone będą w języku ukraińskim i rosyjskim, a później po Polsku.

– „SEKA jest członkiem Polsko – Ukraińskiej Izby Gospodarczej, a jedną z aktywności członkowskiej jest propagowanie idei udostępnienia młodym ludziom z Ukrainy możliwości uzyskania wyższego wykształcenia w Polsce”- dodaje Maciej Sekunda.

W tym celu Spółka rozpoczęła na Ukrainie kampanię informacyjną, która będzie prowadzona poprzez Internet – ze szczególnym uwzględnieniem mediów społecznościowych, a także w audycjach radiowych oraz gazetach.

Źródło: SEKA S.A.