Ruszyły zapisy na Kongres Obsługi Gotówki 2018

Ruszyły zapisy na Kongres Obsługi Gotówki 2018
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Gotówka, od czasu zastosowania jej przez Fenicjan w VII w p.n.e., do dzisiaj pozostaje najpopularniejszą metodą zapłaty i jest dominującym sposobem płatności Polaków z blisko 82-procentowym udziałem w ogólnej liczbie płatności dokonywanych przez osoby fizyczne.

Według statystyk Narodowego Banku Polskiego w ostatnich latach liczba banknotów i monet znajdujących się w obiegu wzrosła niemal dwukrotnie. Podmiotami, które aktywnie uczestniczą w procesie obiegu gotówki w Polsce, są Narodowy Bank Polski, PWPW, banki oraz firmy zajmujące się transportem, liczeniem i przechowywaniem gotówki.

Konferencja zorganizowana przez Związek Banków Polskich we współpracy z Centrum prawa Bankowego i Informacji. Patronami medialnymi tegorocznego wydarzenia zostały redakcje: „Miesięcznika Finansowego BANK”, „Nowoczesnego Banku Spółdzielczego” oraz portalu aleBank.pl.

Tegoroczna edycja KOG odbędzie się 4 września w hotelu Novotel Warszawa Airport.

Kongres jest otwartą platformą dyskusji pomiędzy głównymi uczestnikami rynku, a dostawcami technologii. Okazją do prezentacji oczekiwań poszczególnych uczestników rynku. 

Udział w konferencji jest bezpłatny dla przedstawicieli banków, SKOK-ów i środowiska naukowego.

Pozostałe osoby zainteresowane udziałem w konferencji, prosimy o kontakt z działem handlowym pod adresem e-mail: reklama@wydawnictwocpb.pl.

Więcej informacji, formularz rejestracyjny na stronie www.aleBank.pl/KOG.

Zapraszamy również na profil „Miesięcznika Finansowego BANK” w mediach społecznościowych: Facebook, Twitter i Linkedin  oraz portalu aleBank.pl na Facebooku, Twitterze i Linkedin, gdzie ukazywać się będą najświeższe informacje dotyczące konferencji KOG 2018 (#KongresOG).

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć oraz zapoznania się z historią i relacjami z poprzednich edycji Kongresu Obsługi Gotówki.

Szczegółowa relacja z wydarzenia w październikowym numerze „Miesięcznika Finansowego BANK”