Rusza sprzedaż II i III etapu osiedla Brama Sopocka

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

Polnord rozpoczyna sprzedaż II i III etapu inwestycji Brama Sopocka w Gdyni. W ich ramach powstaną 42 apartamenty w metrażach od 60 do 101 mkw. Termin oddania nieruchomości do użytku zaplanowano na luty 2017 r.

Do oferty wprowadzono 42 lokale rozlokowane w 6 kameralnych, dwupoziomowych budynkach, wyposażonych w windy i hale garażowe. 3- i 4-pokojowe apartamenty będą miały powierzchnie od 60 do 101 mkw., a do każdego z nich przypisane zostanie miejsce garażowe. Apartamenty znajdujące się na drugim piętrze dodatkowo będą dysponować antresolą przeznaczoną do dowolnej adaptacji. Ponadto każdy z nich będzie posiadał balkon, taras lub – w przypadku lokali parterowych – ogródek z widokiem na pobliski rezerwat przyrody. Ceny lokali zaczynają się już od 6925 zł za metr kwadratowy. Generalnym wykonawcą II etapu jest KB Dom.

Osiedle Brama Sopocka to propozycja dla wymagających klientów, szukających komfortowych apartamentów w doskonałej lokalizacji, ale także ciekawa oferta dla nabywców inwestycyjnych – mówi Wioletta Kleniewska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Polnord S.A. – Apartamenty w Gdyni cieszą się dużą powodzeniem zarówno wśród najemców długoterminowych, jak i turystów szukających wytchnienia nad morzem w sezonie urlopowym. Stanowią zatem dobrą lokatę kapitału z możliwością atrakcyjnego zarobku – dodaje.

Usytuowane w willowej części Gdyni osiedle stanowi idealną lokalizację dla osób, które bliskość natury stawiają na równi z dostępem do aglomeracji miejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się rozległa, granicząca z lasem dolina. Komfortowe połączenie z Gdynią i Sopotem gwarantuje oddalona o niecałe 10 minut drogi Obwodnica Trójmiejska, a szybki dojazd w obrębie Gdyni sprawna komunikacja miejska.

Osiedle zaprojektowane zostało przez renomowane Biuro Projektów Architectonica, a do jego budowy wykorzystano materiały najwyższej jakości. Kameralna zabudowa i duże odległości pomiędzy budynkami zapewniają wszystkim mieszkańcom prywatność. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się szkoły i przedszkola, a także szerokie zaplecze handlowo-usługowe. Te atuty sprawiają, że osiedle Brama Sopocka spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Walory projektu zostały docenione m.in. przez redakcje Home&Market, Gazety Finansowej i Gentleman poprzez wyróżnienie wśród najciekawszych inwestycji 2015 roku.

Źródło: Polnord SA