Revolut umożliwia wypłatę bitcoinów

Revolut umożliwia wypłatę bitcoinów
Fot. Revolut
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Revolut uruchomił funkcję wypłaty bitcoinów. Tym samym klienci, którzy posiadają kupione w Revolut bitcoiny, będą mogli je przenieść na zewnętrzne, prywatne portfele.

Dzięki nowej usłudze, klienci będą mogli decydować, gdzie chcą przechowywać bitcoiny – czy na Revolut, czy na zewnętrznych “gorących” i “zimnych” portfelach. Funkcja wypłaty bitcoinów to większa swoboda, elastyczność i kontrola nad posiadaną kryptowalutą.

Czytaj także: Revolut zaoferował w aplikacji dostęp do 11 nowych kryptowalut >>>

Na początek nowa funkcjonalność trafi do klientów planu Metal w Wielkiej Brytanii. W ramach wersji beta będą mogli dodać do Revolut trzy zewnętrzne adresy i wypłacić do 500 GBP dziennie oraz 1000 GBP miesięcznie. Dla większego bezpieczeństwa, funkcja wypłaty wymaga dwuetapowego uwierzytelnienia.  

Początek listy nowych funkcji krypto

“Słuchamy klientów uważnie, a wypłaty kryptowalut były jedną ze szczególnie oczekiwanych funkcji. Zaczynamy stopniowy proces jej udostępnienia. Klienci będą mogli przechowywać swoje krypto w miejscu, które uważają za najbezpieczniejsze – w Revolut, na “gorącym” lub “zimnym” portfelu, lub przelać je na jedną z giełd” – powiedział Nik Storoński, współzałożyciel i CEO w Revolut.

To początek listy nowych funkcji krypto, które planujemy uruchomić, by stać się wiodącym usługodawcą na rynku.

Klienci mogą zrobić upgrade konta do Metal za pomocą kilku kliknięć, by korzystać jako pierwsi z nowo wprowadzanych usług i produktów. Revolut planuje udostępnić funkcję wypłat kryptowalut w innych płatnych planach i na kolejnych rynkach w najbliższej przyszłości.

Źródło: Revolut