Revolut udostępnił własny terminal płatniczy

Revolut udostępnił własny terminal płatniczy
Fot. Revolut
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Revolut udostępnił własny terminal, Revolut Reader. Urządzenie dostępne jest od wtorku w Wielkiej Brytanii oraz w Irlandii.

Tym samym, Revolut wchodzi na rynek płatności w punktach sprzedaży i kontynuuje rozwój oferty dla firm. 

Szybkie, proste i bezpieczne płatności

Płatności przez terminal Revolut Reader są tak proste jak gotówka, ale nie wymagają przetrzymywania monet i banknotów. Urządzenie błyskawicznie i bezpiecznie akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz wszelkiego typu płatności bezstykowe. Zaprojektowany tak, by obsługiwać płatności przez cały dzień, terminal ma funkcje, które dopasowują się do potrzeb rosnącego biznesu. Dzięki szybkości przepływu płatności poniżej 5 sekund, klienci firmowi mogą akceptować, rozliczać i trzymać środki w jednym miejscu, na swoim koncie Revolut Business.

Czytaj także: Revolut wchodzi na rynek płatności odroczonych z ratami Pay Later >>>

„Kiedy projektujemy nowy produkt, nasz zespół zawsze kieruje się wygodą klienta: szybkie i proste rozwiązanie nie będzie spowalniać biznesu, zapewni łatwy dostęp do środków, umożliwi otrzymanie płatności szybciej niż na rynku, gdzie standardem są 2-3 dni robocze. Dodatkowo, bezpieczeństwo i długi czas pracy baterii, oraz kieszonkowy rozmiar urządzenia, sprawią, że akceptowanie płatności stanie się proste. Wszystko w jednym miejscu, bez konieczności obsługi różnych kont i urządzeń – to właśnie oferuje przedsiębiorcom Revolut Reader” – powiedziała Maria Garcia Marti, Product Owner Acquiring w Revolut.

Revolut Reader może być dostosowany do innych systemów POS używanych już w firmie, umożliwia bowiem integrację poprzez API/SDK. W najbliższych miesiącach oferta Revolut Business rozszerzy się o rozwiązanie POS dedykowane dużym usługodawcom, które pozwoli elastycznie zintegrować Revolut Reader z pozostałymi systemami, będącymi już w użyciu.

Wszystko w jednym koncie firmowym

Terminal Revolut Reader jest łatwy w konfiguracji i pozwala klientom przyjmować, rozliczać i przechowywać płatności w ramach jednego konta. Towarzyszy mu konkurencyjny rynkowo cennik od kwoty 25€ za start i 0,8% + 0,02€ od każdej transakcji, po indywidualne ceny dla klientów generujących dużą liczbę lub wartość transakcji.

Revolut Reader pasuje do firmy każdej wielkości – mikro, małej, średniej lub dużej korporacji – zarówno usług wyspecjalizowanych jak i sklepów wielobranżowych. Uruchamiając konto handlowe w Revolut Business, klient może połączyć konto firmowe z Revolut Reader i zyskać dostęp do rosnącego portfolio narzędzi biznesowych – lokalnych i międzynarodowych płatności, wymiany walut po kursie międzybankowym, numerów IBAN dla przelewów międzynarodowych, żądań zapłaty, kontroli wydatków, zarządzania płacami, subskrypcjami i kartami firmowymi. Co istotne, firmy otrzymują wtedy dostęp do 18 milionów klientów, którzy płacą już za pomocą Revolut.

Źródło: Revolut