Przetasowania kadrowe w mBanku

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

mBank.02.250x96Michał Panowicz zastąpi w strukturach mBanku Pawła Kucharskiego na stanowisku dyrektora ds. marketingu i rozwoju biznesu bankowości detalicznej. Paweł Kucharski zadba o biznes w Czechach i na Słowacji piastując stanowisko zastępcy szefa operacji zagranicznych.

Paweł Kucharski jest jednym z pionierów, który wprowadził wirtualny bank na rynek polski. Po przetasowaniach zajmie się zarządzaniem linami biznesowymi, sprzedażą i komunikacją mBanku w Czechach i na Słowacji.

Michał Panowicz jest wspołtwórcą nowej koncepcji mBanku – osobiście nadzorował prace nad nowym serwisem i promował go poza granicami Polski. Do pracy w mBanku został ściągnięty z centrali Microsoftu.

Kolejną zmianą kadrową jest objęcie przez Jacka IIjina funkcji dyrektora banku ds. sprzedaży i procesów biznesowych bankowości detalicznej. Dotychczas pełnił on obowiązki dyrektora Departamentu Usług Podstawowych i Produktów Niebankowych w pionie bankowości detalicznej. Jacek Iljin swoją przygodę z mBankiem rozpoczął w 2002, najpierw poruszał się w obszarze analiz marketingowych by po pewnym czasie zająć się rozbudowaniem oferty produktowej i usług banku dla klientów indywidualnych i firmowych.

Źródło: www.prnews.pl