Przemysław Dąbrowski rezygnuje z funkcji prezesa GetBacku. Teraz będzie wiceprezesem

Przemysław Dąbrowski rezygnuje z funkcji prezesa GetBacku. Teraz będzie wiceprezesem
Źródło: Materiały prasowe GetBack
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Rada nadzorcza GetBacku powołała Przemysława Dąbrowskiego na wiceprezesa zarządu po przyjęciu jego rezygnacji z funkcji prezesa, podała spółka. W skład zarządu GetBack powołano także Paulinę Pietkiewicz.

Rada nadzorcza #GetBack powołała Przemysława Dąbrowskiego na wiceprezesa zarządu po przyjęciu jego rezygnacji z funkcji prezesa

„Zarząd GetBack S.A. w restrukturyzacji informuje o wpłynięciu w dniu 10 kwietnia 2019 r. do spółki, pisemnego oświadczenia pana Przemysława Dąbrowskiego z dnia 10 kwietnia 2019 r., w którym to oświadczeniu woli pan Przemysław Dąbrowski – prezes zarządu spółki – złożył rezygnację z dalszego pełnienia funkcji prezesa zarządu spółki” – czytamy komunikacie.

Przemysław Dąbrowski nie wskazał przyczyn rezygnacji.

Czytaj także: Magdalena Nawłoka wiceprezesem GetBacku >>>

Jednocześnie, na posiedzeniu rady nadzorczej, został on ponownie powołany w skład zarządu.

„Pan Przemysław Dąbrowski – z dniem 10 kwietnia 2019 r. – został powołany do pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu spółki” – czytamy w odrębnym komunikacie.

Paulina Pietkiewicz z rady nadzorczej do zarządu

GetBack poinformował też, że rada nadzorcza powołała Paulinę Pietkiewicz na członka zarządu po jej rezygnacji z funkcji członka RN.

GetBack S.A. w restrukturyzacji jest polską spółką zarządzania wierzytelnościami. W lipcu 2017 r. spółka zadebiutowała na GPW.

Źródło: ISBnews